Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-12 hónapos babák anyukái,...

6-12 hónapos babák anyukái, van kedvetek összegyűlni egy kis csoportba?

Figyelt kérdés
Írjatok bármit amit szeretnétek.Mekkora a babátok?Fiú/lány? Hogy telik egy napotok? Kérdezzünk egymástól, vitassuk meg babáink fejlődését. :)
2012. nov. 26. 16:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4. vagyok, Gabinak hívnak. A kisfiam kb. 9-10 kg között van és 72-73 cm, most 5 és fél hónapos óriásbaba. Hátról hasra fordul, kúszik, tolat ezerrel, foga még nincs, mostanában mintha nyűglődne vele, de nem vészes. Nagyon nyugis baba, szinte sosem sír. Délelőtt alszik kb. 1,5 órát, délután 3 órát. Egyébként játszik, folyamatosan dumál, vigyorog. Az éjszakákat 2 hónapos kora óta átalussza. Most ennyi jutott eszembe.
2012. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Bekapcsolodnek en is. Zsike vagyok. Kisfiam Aaron 8 honapos es 1 hetes, 74cm es 8500g. Nagyon eletvidam, eleven kisficko. Forog mindket iranyba, szepen ul, kuszik, ezerrel maszik az egesz lakasban, felall es probalkozik a lepegetessel. Nagyon edes. Sokat tapsol, integet, magyaraz, jatszani viszont mindennel jatszik ami nem neki valo (telefon, taviranyito stb...). 4 fogacska buszke tulajdonosa, alul es felul 2-2 :) Sajnos nagyon megviselte mert nem aludtunk jo par napig :( most viszont egy kis nyugi van. Enni szepen eszik szinte mar mindent, darabos eteleket. A legujabb hogy most o akar enni, nem hagyja hogy etessem :)
2012. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Az én kislányomat Vandának hívják!

Anna nekünk is tetszett a Petra név nagyon, de sajnos nagyon viccesen hangzott volna a vezeték nevünkkel.

Tyűha ez igen kedves Kata.Kisfiad nagyon ügyes erős baba.Kislányom is előrébb jár mozgásban.Lépeget oldalazva az ágy mellett viszont ezt csinálja már vagy 2 hónapja.Elindulni nem akar még.Mászni viszont turbó tempóban mászik :D. Az evésről csak annyit, hogy nem nagyon akarja megenni a darabosat. Már az elején elrontottam, mert mindent totál pépesre turmixoltam neki és most már öklendezik ha egy kis darabot is talál a főzelékben :/. Bár ha adok a kezébe gyümit vagy pufit az megeszi.Érdekes.

Hogy megy nálatok az öltöztetés/pelusozás.Nálunk ez katasztrófa.5 hónapos korától nagyon nehéz pelusozni.Sőt most már az öltöztetésnél is torka szakadtából ordít.Nagyon nehéz és nem tudom meddig tart ez még nála..Tejtermékeket adtok már a babóknak? Én még nem, mert a védőnőnk csak 10 hótól ajánlja.

2012. nov. 26. 18:23
 14/27 A kérdező kommentje:

Szia Zsike! Te is írtál a Timi kérdéséhez annó mikor még 3-4 hónaposak voltak a babáink. Emlékszem Rád:) te vagy az Angliai anyuka igaz??

Szia Gabi üdvözöllek a csopiban téged is.:)

2012. nov. 26. 18:27
 15/27 anonim ***** válasza:
Anna vagyok.Azt kihagytam,hogy már kúszik Petra baba!Az öltözködés nálunk is katasztrófa,az első időkben még szeretett öltözni,aztán 4 hónapos kora körül visong,akkor amikor a pelusozásból felöltöztetem.Állítólag a babák nem szeretnek öltözni:D
2012. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

*4 hónapos kora körül elkezdett visongani

Anna.

2012. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szia. Igen irtam anno :) de jo, ujra osszejon a regi kis tarsasag?? :) Igen Angliabol vagyok meg mindig.

Hat az oltoztetes nalunk is orditassal zajlik, a pelusozas az meg valami borzaszto. Forgolodik, kapalozik, rugdos, felul, mindent csinal csak nem hagyja hogy be pelusozzam. Tejtermeket meg nem mertem adni, sajna itt nalunk viszont mar a vedono ajanlasa szerint mar adnom kellene. Sokmindenben nem segitenek itt kint, ugyhogy sokszor hivom anyukamat hogyan es mit csinaljak. Zsike

2012. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Anna tesóval kapcsolatban annyit, hogy mindenképp 3 éven belül szeretnénk kis tesót, de én félek attól, hogy két kicsivel nagyon nehéz lenne.Szóval kitolnám tényleg addig ezt a dolgot amíg Vandus ovis nem lesz.Na, de hol van még az ugye?? :P és Ti többiek? Tervezitek a tesót? egy gyermekesek vagytok?
2012. nov. 26. 18:44
 19/27 anonim ***** válasza:
Szabi az első gyerekünk, nagy valószínűséggel nem vállalunk 2. babát, mert nekem olyan a munkám, hogy ha visszamegyek, nem tudok újra eljönni. Kis korkülönbséggel pedig nem szeretnék testvért. Gabi
2012. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Írtam a régi csopiba is, hogy ha esetleg a "régiek" arra járnak jöjjenek ebbe a csoportba ha van kedvük :) Igen hallottam már én is, hogy Angliában ez a helyzet.Kevés a segítség, boldogulhat az anyuka egyedül. Szomorú, de ezért vagyunk itt, hogy megosszuk egymással a dolgainkat, kérdezzünk ha kérdésünk van stb...;)
2012. nov. 26. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!