Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nevezik azt a nyomtatvány...

Hogy nevezik azt a nyomtatványt, amin a férjem tudja igényelni a plussz 2 nap szabit a kislányunk után?

Figyelt kérdés
Honnan lehet letölteni, hol keresgéljek?
2011. okt. 13. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod letölteni, a munkahelyén adja a Humánerőforrásos. Neked is kell nyilatkozni, hogy te nem veszed igénybe a babára járó szabit és ezt a munkahelyednek igazolni kell. utána visszavinni a férjed munkahelyére. (nálunk így volt a menete)
2011. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt,mint előttem irták, plusz be kell mutatni a születési anyakönyvi kivonatot. Nekünk ragaszkodtak ahhoz is, hogy a születési kivonat hátuljára ráirják kivette az apuka a szabit.
2011. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ohh, köszi, nem gondoltam, hogy enyyire bonyolult...de megoldjuk. köszi a válaszokat!!
2011. okt. 13. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Off: bocsi én nem válaszolok, hanem kérdeznék a válaszolóktól. A baba mennyi idős korában kellt ezt igényelni és hol? A munkáltatónál? Ha nem igényelem akkor nem jár automatikusan? Bocsi mégegyszer kedves kérdező, és köszi annak, aki esetleg válazolna nekem.
2011. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek után járó pótszabadság igénylése. Mi nem a cégtől kaptuk a nyomtatványt, hanem letöltöttük netről, és azt adtuk le a férjem munkahelyén.

Itt le tudod te is szedni, csak majd értelemszerűen mielőtt kinyomtatod javítsd át a keltezés helyét a saját helységnevetekre. A legeslegalsó nyomtatvány az.


[link]

2011. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
14:09-es! Nem jár automatikusan, igényelni kell a munkáltatónál, mert ő adja ki a szabadságot. Az szerintem mindegy mennyi idős koráig, de mindenképpen úgy, hogy az adott évben még ki tudják adni azt a plusz 2 napot is.
2011. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!


Én azért szeretném a férjem nevére megigényleni, mert úgy tudom, hogy mire én visszamennék dolgozni, addigra nem vehetem már igénybe az összeset. Akkor meg inkább most élvezzük egymás társaságát plussz 2 napig a férjemmel. más különben "elveszne" ez a lehetőség.

2011. okt. 13. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha te amúgy is most otthon vagy, gyed, gyes, stb. akkor érdemes a férjnek kivennie addig.
2011. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!