Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meglévő Chicco hordozmhoz...

Meglévő Chicco hordozmhoz lehetséges csak babakocsivázat venni? Hol?

Figyelt kérdés
Amikor megvettük nem gondoltam, hogy szükség lesz rá,de ha egyedül megyek kocsival és messze találok csak parkolót,alig birom vinni. Gerincsérves vagyok,tehát nem is nagyon kéne.

2012. nov. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vaterán érdemes használt sportbabakocsit, amire lehet tenni hordozót. Én chicco enjoy-t vettem kb 20000 használtan.
2012. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Allee-ban van egy márkaboltjuk, hívd fel őket!
2012. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is vaterán vettem, szinten chicco trio enjoy-t
2012. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot. Már megbántam, hogy babakocsi vásárlásnál nem gondoltam erre. Most meg venni mg egy komplett babakocsit... Lehethogy erre a clra jobban kijövök anyagilag, ha veszek egy egyszerű sportkocsit s átrakom a hordozóból abba, ha egyedül megyek vele. Aztán meg jó lesz a Mamánál... Nem tudom!
2012. nov. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!