Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babának milyen fürdető...

6 hetes babának milyen fürdetőt használhatok?

Figyelt kérdés
A gyógyszertári mosdokenőcs elég fura.

2012. nov. 26. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi fura rajta? Nekem ez volt a legjobb a baba bőrére,azóta nem száraz neki.Szerintem nagyon jó.
2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a legjobb a babádnak, minél több ideig használjad.
2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi ezt használjuk születése óta,most 5 éves. Nagyon elégedett vagyok vele. És mellé az urea testápolót ugyanebből a családból.

[link]

2012. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi allergiásak voltunk a gyógyszertári kenőcsre ezért a Babét használtuk a gyerekorvosunk tanácsára. Abból is nem a sima Hippoallergént hanem ezen belül is az érzékeny bőrűeknek készültet (200ml-es kiszerelése van 500 helyett).
2012. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is a gyógyszertárit használom. 3 és fél hónapos a babánk. Egyébként gondolom bármelyik babafürdetőt lehet használni.
2012. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi gyűlöltük a gyógyszertárit,alig tudtunk vele boldogulni.Kb. az 5. fürdésnél már a sárga Johnsons -t használtuk; ezt kimondottan újszülötteknek ajánlják, sok kórházban is ezt használják.Nekünk semmi baja nem volt a bőrének,nagyon szolid,kellemes az illata is.Ma napig ezt használjuk,most 10 hónapos.
2012. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 hónapig a gyógyszertárit használtuk.

Aztán Gabira váltottunk.

2012. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a babe jött belegjobban az a góygszertári valóban szörnyű.
2012. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ac gyógyszertárit használjuk a 3 éves ill 14 hós drágánknál is. Szuper a bőrük tőle, és jól el is tudjuk oszlatni a bőrükön. Amíg picik voltak és egy kézzel kellett bekenjem őket, addig felhígítottam mindig egy egy kisedénynyi fürdetőkrémet forróvízzel, az jó állagú lett és még gazdaságosabb. Nem értem a fanyalgókat.
2012. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy béna vagyok de én se boldogulok vele. Folyton ott úszkál a vízben, meg alig bírom lemosni a baba bőréről.
2012. nov. 27. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!