Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hypoallergén fürdetőt,...

Milyen hypoallergén fürdetőt, popsikrémet, hintőport ajánlanátok újszülött babához?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárikat ismerem. Azon felül kellene valami, ami nem túl drága, de bevállt
2012. okt. 24. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
nekünk a kórházba felírtak mindent a tapasztalatom a következő lett: a fürdető krém naturlandos volt csomókban összeállt hiába nyomkodtam szét, illata nem volt a kisfiamnak rendkívül koszmós lett a fejbőre, amit ennek tudok be, mivel amikor átváltottunk johnsons nincs több csepp formulás fürdető és samponra ez megszünt. a hintőpor jó szerintem bármilyen, popsikrémre az elején én neogranormont ajánlanék ami nem olcsó ugyan, de szerintem elején megéri ezt venni egy darabig mert így majdnem biztos rendben lesz. utána pár hónaposan már dm-krémet vettem, amit a patikába kevernek otki,vagy nem tudom már mi a neve nekünk nem jött be. próbáltuk a rossmannost is az sem, persze ezer millíó van pl: gabi csak sajnos hamar kifogy és nem tudod a maradékot vágás nélkül kivenni a tubusból. sajnos ezt leginkább magad fogod kitapasztalni nektek mi a jó. :))))))
2012. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!