Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz, ekcémára hajlamos...

Száraz, ekcémára hajlamos baba bőrének milyen fürdetőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos felírt egy olajat,amit kúra szerűen lehet alkalmazni.

Viszont én szeretnék fürdetőt váltani,ami kimondottan az ilyen érzékeny bőrnek van kitalálva,hogy biztosan ne legyen probléma.

9 hónapos babának kell.


2012. nov. 26. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia az én babám 8 hónapos és ő is nagyon száraz börü, atópiás. A doktornőnk utána nézett és mondta, hogy a vizébe tegyek egy kis almaecetet, mert nagyon kemény a víz. És vettem neki natur habfürdőt a gyógynövény boltban amiben nincsen semm adalék anyag. De van szappan is majd azt is ki akarom próbálni. Egyedül a sanatopic testápoló vált be. A shea vaj is csak pár napig volt jó utána megint száraz lett.
2012. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kettő is van, ami bevált nekünk, az egyik a Babé omega tusfürdője (kimondottan atópiás bőrre való), a másik pedig a Lipikar syndet fürdető.

Mondjuk az ára jó húzós mindkettőnek, de nekünk ezek váltak csak be.

2012. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A babét mi is próbáltuk de csak rontott a dolgon. Mindenkinek más jön be sajna. Nagyon nehéz kitapasztalni, hogy melyik a jobb , mert tökéletes még ekkor sem lesz. Mi így vagyunk.
2012. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

Most voltunk az orvosnál,borzasztóan néz ki kisfiam bőre.Egyre rosszabb és most derült ki,hogy ez a probléma áll fenn nála.

A Babé termékeket mi is használtuk már (koszmó ellen) és azzal maximálisan meg voltunk/vagyunk elégedve.

A másikat,amit ajánlottál azután is olvasok.Már ott tartok,hogy nem érdekel mennyibe kerül,csak hozza helyre neki és előzzük meg az újabb tünetek kialakulását.

2012. nov. 26. 17:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Kislányomnak nagyon dúrva atópiás dermatitise van :(Már mindent kipróbáltam ami csak létezik és csakis a szíriai olivaszappan vált be.Mindjárt linkelek....

üdv. mesterkozmetikus anyuka

2012. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Várom a linket! Még annyi kérdésem volna,hogy ez mennyire gyorsan terjed,úgy általában (tudom nagyon egyén függő)?Csak azért kérdem,mert mi kb. 5-6 napja vettünk észre egy apró kis foltot a füle mögött,ma meg már az egész nyaka,tarkója,felsőteste tele van és a kukijánál is van ilyen folt; illetve a combján.

Nem lehet,hogy esetleg gombás fertőzés? Ma voltunk az orvosnál,ő mondta az atópiát...borzasztóan viszket neki mindenütt.

Plusz még most láttuk,hogy az egész teste tele van apró kiütésekkel is.

Tiszta ideg vagyok; holnap viszem vissza a gyerekorvoshoz.

2012. nov. 26. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:
ÖÖÖÖÖÖ!Ilyen gyorsan nem szabadna terjednie!A kiütés meg abszolút nem jellemzője.Csak száraz bőrszínű,vagy vörös folt.Főleg hajlatokban,fül mögött.De bárhol a testen megjelenhet!Általában viszket is.A meglévő foltokat sajnos igazán csak Elocom kenőccsel lehet elmulasztani.De az újak kialakulását nálunk ez a szappan megakadályozza.Sajnos a nyirkos párás idő és a hideg nagyon nem tesz jót neki :( Én -5 fok alatt egyáltalán nem is viszem ki.Már 2.5 éves volt már2 telünk így tudom mit kell csinálni vele.De nálatok ez fura,hogy ilyen gyors!Nem ételallergia???Kapott valami újat???
2012. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Írtam privit!

2012. nov. 26. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ezt a szappant akarom kipróbálni! Amit az egyik válaszoló belinkelt! Nagyon ajánlották nekem!
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!