Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon halk hideg párásítót...

Nagyon halk hideg párásítót tudtok ajánlani, ami nem egy vagyon?

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan hideg párásítót, ami szinte hangtalan? Akinek van, mennyire hangosak ezek? 10 ezer körül lehet venni normálisat? Tapasztaltatok pozitívumot a használata következtében?


Vagy nem megy nálatok éjszaka? Elég, ha alvás előtt bekapcsolom egy órát mondjuk ? Ki hogy használja?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. nov. 27. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém digitális és baromi halk. Csak akkor pittyeg ha elfogy a víz. Nem kell ki-be kapcsolgatni sem. Be kell állítani, hogy hány %-os páratartalom legyen és ő maga 24 órán keresztül fenntartja. 3 intenzitása van és ha 10%-al több az eltérés akkor maxi fokozattal, ha 5-10 között akkor közepessel és ha kevesebb mint 5%-kal tér el a mért páratartalom akkor alacsony fokozaton nyomja a párát. Közben bazi nagy számmal ki is írja a jelenlegi páratartalmat. Lehet külön manuálisan is szabályozni, ha valaki éppen ezt szeretné de mióta megvan én még sosem használtam mert hát tök felesleges ez a funkció szerintem. Plusz a nyílása ahonnan jön a pára az is olyan, hogy körbe lehet beállítani úgy ahogyan csak akarod. Jah és ultrahangos hideg-meleg... Nem volt egy ,,vagyon " sem. Ahhoz képest, hogy volt a polcon mellette 50ezer ft-ért is ez akkor 24 ezer ft volt tavaly.


Most nézem, hogy már csak 22 ->



[link]

2012. nov. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor ezek szerint nem is figyelsz rá, hogy mikor van bekapcsolva, intézi magának?!

2012. nov. 27. 11:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert attól tartok, hogy éjszaka nem tudok majd tőle aludni...
2012. nov. 27. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Saját maga üzemel. Akkor pittyeg, ha kiürült a víz. Illetve mikor bekapcsolod rövid ideig zenél. De még a fény is levehető róla ,,éjszakai üzemmód"-ban. Bár engem ez nem zavart.
2012. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy egyszerű változat van. 10e ft volt, de most a Wolf-ban 7e ft.

Ez nagyon halk, igaz nem jelet ha fogytán a víz, na de minden nap elmegyek mellette, látom ha nincs benne :) Ezen is lehet állítani a párásítás mértékét.

Medifit márkájú.

2012. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen! Amit én mondtam az azért más, mert nem kell állítani a párásítás mértékét hanem magának automatikusan teszi. Én a kiságy alá tettem amikor még pici volt a lányom és úgy állítottam be a 2 kimenő nyílást, hogy az egész szobába a legoptimálisabb legyen az eloszlása. Így én nem is mentem el mellette legalább is nem nézegettem kifejezetten. Szólt, amikor elfogyott a víz és ennyi! Ha eléri a kívánt páratartalmat akkor magától lekapcsol és ha újra esik a páraszint magától újra elindul... Remélem így érted a lényegét. Nem kell azzal foglalkoznod, hogy állítgasd. Bár van olyan lehetőség is ha nagyon akarod, de nem értem az mire jó hiszen pont azért jobb a többinél, mert nem kell vele foglalkoznod csak a fürdőszobába nem tudja magát kivinni és feltölteni:D Így azt neked kell...
2012. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, értem, nagyon frankó kis kütyü... Megpróbálom a családi költségvetési bizottságon elfogadtatni :)

Köszönöm a segítséget!

2012. nov. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!