Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak is nagyon...

A ti babátoknak is nagyon hideg tud lenni a kis keze? Egyébként szerintem nem fázik mert a tarkója és a hasikája jó meleg. Úgy tudom ott kell megnézni, hogy fáznak e a babák vagy sem.

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért hideg sokszor a kezük és a lábuk, mert még nem tökéletes a vérkeringésük. Olyanok, mint az öregek, általában az ő kezeik és lábaik is hidegek. De ebből semmi nem következik. Ha a mellkasa, tarkója meleg, akkor biztosan nem fázik!
2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jajj, ne is mondd, téli a babánk, anyósom állandóan azzal jött, h masszírozgassam a gyerek kezét, meg adjak rá kiskesztyűt (?), mert olyan hideg. Amikor kint volt a gyerekdokink, rákérdeztem, ő mondta, h a a babák vérkeringése hosszú hetekig nem tud átállni még a kinti léthez szükséges "hőfokra", és hogy ez természetes jelenség, ettől nem lesz szívbeteg , nem fázik stb. Tarkójánál kell nézni, ha ott hideg, akkor fázik.
2012. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!