Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A náthával hogyan birkóztatok...

A náthával hogyan birkóztatok meg? 8 hónapos baba édesanyja

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cebion cseppek, ha köhög is, Sinupret.
2012. nov. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
cebionból naponta hány cseppet?a másik gondolom vényköteles lesz...
2012. nov. 27. 07:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahány kiló, annyi csepp. C-vitamint nehéz túladagolni, úgyhogy több is mehet, csak ne egyszerre, hanem mondjuk 2 részletben elosztva.
2012. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles a Sinupret sem. Jobbulást!
2012. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cebionból 10 csepp, valamint Ca-Kid kalciumkészítmény, ataknyolására, tengeri vizes orrspray, 10 perc után orrszi-porszival kiszívni, mert ugye kifújni még nem tudja. Ennek az a veszélye, hogyha nem szívjátok ki legalább 5-7 alkalommal naponta, könnyen lehet arc vagy homloküreg gyulladása is. Amikor ezzel végeztünk, akkor bébi nasivin az orrába.Mi így csináltuk.
2012. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első nátha:( nagyon rossz szegénykémnek....köszi a válaszokat!
2012. nov. 27. 13:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hagyja hogy leszívassuk neki:s a kezemmel szoktam lehúzni neki,meg nyomkodni miután befújtuk meg bekentük
2012. nov. 27. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig meg kellene próbálni leszívni, ha másképp nem, lefogni :(
2012. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony! Úgy ahogy az előzőek írták, ha tetszik neki ha nem le kell szívni, ha más nem lefogni, mert magától, meg nyomogatással, kenegetéssel (?) nem fog kijönni a cucc. Inkább mint hogy arcfelszúrásnál kelljen lefogni! Tudom, hogy nem könnyű, egy gyerek sincs oda érte. Mi azt csináltuk, hogy miután kitisztítottam, odaülök mellé, és a kezébe adom, hagy játszon ismerkedjen vele.Más ismerőseim is így csinálják, nem egytől hallottam, hogy a másfél évesek, már oda is viszik, hogy szívja ki szülő, mert rájött, hogy így jobb. Nem beszélve arról, hogy szegényke gondolom, rosszul is alszik. Rajta segítesz, és hidd el, utána fél perc múlva nyoma sincs a sírásnak, és Te is meg fogod látni, hogy mit szedtél ki az orrszi porszival, és mit a nyomkodásoddal, és simogatásoddal! Mennyiségi és minőségi lesz a különbség!
2012. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen:( a gyógyszerbeadás is sírással telik,azóta enni se akar,azt hiszi mindig gyógyszert kap,csak az kell neki amit mi eszünk.
2012. dec. 1. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!