Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csaladotok szokott turiban...

A csaladotok szokott turiban vasárolni? Ha igen melyikben? Mert én azt veszem észre pl flső 1990 naci 2490 ilyen áron olcsobb plazaüzletben is van áru. Ha igen a pénz miatt vagy vadászatbol kedvtelesből?

Figyelt kérdés
Én elsősorban vadászatbl mert sokt költök ruhára csak elgondolkodtam sokn vannak a turiban pedig plazas atlagarak vagy ahhoz közeli vannak.
2012. szept. 17. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én bementem párszor, de nekem nem jön be az a hangulat. Nincs türelmem turkálni, idegesít, hogy össze-vissza vannak "odahányva" a dolgok, sokszor logika nélkül. A minőségük is igen kétséges...


Szóval nem, nem szoktunk ott vásárolni. Inkább ritkábban veszek, meg olcsó, de "rendes" boltokban.

2012. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoktunk, Hádát célozzuk meg elsősorban mert Miskolcon nem olyan sok turis lehetőség van, leginkább pénz megtakarítás végett, meg találni nem használt ruhát is, pont múlthéten botlottam ilyenbe

Sok ruha német/angol ezáltal meg is van némelyik kímélve

20/F

2012. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta gyerek van,többet járok turiba.Sok ruha kell rá,a bababolt méregdrága,és két hónap alatt lehet cserélni az egész ruhatárat.Amelyikbe én járok,vidéken,ott barátiak az árak.
2012. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam turiban vásárolni, nem az árak miatt mert sokszor drágább mint egy normál bolt, viszont én "egyedi" ruhákban járok csak, olyat normál boltban nem kapok. Szóval én vagy turiban vásárolok vagy külföldről rendelek... esetleg varrok magamnak ruhákat, rendes boltban nem vásárolok mert tele van számomra unalmas tömegcuccokkal.
2012. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%

Én sokat vásárolok turiban, gyakran fogok ki teljesen új, címkés darabokat nagyon kedvező áron (pl. szoknya 1300 Ft, felső 1000 körül, nyári ruha 2000-2500). Ami jó minőségű, divatos, az ott is drágább, de üzletben ezek azért jóval drágábbak. Pl. egy nyári ruha plázában 6-7000-nél kezdődik...

Tehát mivel szeretek változatosan öltözni, ezért nekem nagyon megéri a turizás. Tavaly pl. sokat jártam bálokra, és hát nyilván nem vettem kéthetente több tízezres kisestélyit, hanem turiban mondjuk 2-3000-ért, és így minden bálon más volt rajtam. :)


Hozzá kell tennem, hogy korombeli nők mindig dicsérik az öltözködésemet, egy-egy ruhadarabot, vagy úgy általában, hogy milyen "jó cuccaim vannak".

2012. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pont múlthéten vittem el párom turizni, mert még sosem volt és érdekelte. :-D

én imádom, hádába szoktam járni és én is leginkább amiatt, mert a plázák tele vannak unalmas tömegcuccokkal. varrni én is szeretek és tervezni. :-)

azért kedvesem is jól járt, nagyon klassz ingeket találtunk neki és egy klassz kabátot. :-)

2012. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoktunk. Egyrészt pénz miatt, mert nem élünk túl nagy lábon, így pedig nagyon sok pénzt meg tudunk spórolni (általában kilósba járunk). Én viszont kedvtelésből is, hiszen amióta ösztöndíjat kapok, megengedhetném magamnak a drágább ruhákat, de nekem valahogy pluszt ad, hogy olyan a helyzet, mint egy kincskeresés, főleg ott, ahol tényleg "turkálni" kell a ruhák között.

Ahol élünk, egyébként sincs sok lehetőség, mert vagy meglehetősen drága üzletek vannak, vagy ócska kínai áruházak. Akkor már inkább turi.

2012. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!