Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó, ha egy etetőszék 2...

Miért jó, ha egy etetőszék 2 tálcás?

Figyelt kérdés
Most keresgélünk, és kíváncsi lennék rá.
2012. nov. 27. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi értelme, mi arra használjuk (néha) hogy a felsőn eszik, az alsón néha rajzol, gyurmázik stb.. de mivel mindig lemosom 1 is elég szerintem.
2012. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerre lehet használni a kettőt, vagy csak egy "pót", ha nem takarítom le gyorsan?
2012. nov. 27. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egymáson van a 2, az alsóra rá lehet pattintani a felsőt, de a felső nem használható az alsó nélkül
2012. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
valójában arra való, hogy ne kelljen leszerelned az alsót, hanem egy mozdulattal csak magát a felső tálcát be tudd tenni a mosogatógépbe. Olyan trutymós tud lenni, hogy ez rengeteg időt spórol meg. Az alsó tálca ha le is vehető akkor is van valami csatlakozó része a székhez. Ezért a felső mindig olyan kialakítású, ami egyszerűbb és jobban beleillik a mosogatógépbe.
2012. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van nálunk is ahogy az utolsó írta. Szerintem jó dolog, mert történt már olyan baleset, hogy borult a leves, vagy egy határozott mozdulattal kikapta a kezemből a tányért. Ő volt a gyorsabb! :-) Ilyenkor csak elég volt lepattintani, és félrerakni, hogy legalább ne könyököljön bele a cuccba, és folytattuk. Vagy ha még maradt játszani, akkor is jól jött hogy le tudtam pattintani. Azért is jó, mert később is el tudod mosni, néha az én babámnál a tálcán a domestos hatásidejét is meg kell várni amikor letakarítom, olyan malacka, ahogy tanul önállóan enni! :-) Szóval én csak ajánlani tudom!
2012. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért szeretem, mert előfordul, hogy még eszik valamit, de a tálca már használhatatlan. Olyankor leveszem, és az alsón folytatja az evést. Ennyiből praktikus.
2012. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Touragoonk volt. A tálca belső része egy laza mozdulattal kiemelhető, így nem kellett az egészet leszedni, bár az sem volt nehéz, csak egy fogantyút kellett meghúzni és lecsúszott.
2012. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!