Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta elkezdett mászni, alig...

Amióta elkezdett mászni, alig tudom elaltatni, délután és este! Nálatok is így volt? Mikor rendeződött?

Figyelt kérdés
A délelőtti alvással minden rendben, változatlan könnyen elalszik, de délután és este nagyon nehezen... Segítsetek, adjatok tanácsot, mit tegyek?!
2012. nov. 13. 13:47
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Nincs gond nálunk szerencsére ,jó az alvókája:)
2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj az nagyon gyotrelmes idoszak volt, 8 hosan kezdett maszni, 10hos volt mire ugy ahogy eltudott aludni, ezalatt az ido alatt ejjel is nagyon sokszor kelt fel, nekem egyidoben kezdett maszni es felallni. Csak most egy evesen probal elindulni, most az alvas egyenlore nem olyan veszes. Kitartast, ez most nehez idoszak lesz, de tullesztek ezen is
2012. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mmT ***** válasza:

szia,

én abszolút hozzá nem értő vagyok gyereknevelésben, szóval nem kontárkodni szeretnék, csak egy józan paraszti eszes hozzászólásom, vagy inkább kérdésem van: Akkor miért erölteted? Ha csak nyűg van vele, akkor ne fektesd le délután is. Ha annyira fáradt, h nem bírja energiával, úgyis ki fog dőlni egyszercsak, akkor majd alszik.


remélem rendeződnek a dolgok! :)

üdv

2012. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén zenész :-)

csak nekem 10hós és most tanult meg felállni és bútor mellett araszolni

szintén a délutáni, meg az esti alvás a gond

valamikor éjszaka se akar aludni


Most azt csinálom, hogy fél7kor mindenképp finom ébresztek. A délelőtti alvás sima ügy, de csak egy órát hagyom aludni. Így a délutáni alvás könnyebben és korábban megy.

Nem szabad neki 4től továbbaludnia és a délutáni alvás max 1 1/2 -2óra. Így alszik nappal 2 1/2-3-t.

És remélhetőleg este 8kor tente.

Próbálj az alvásidőtökkel játszani, de ne változtasd meg drasztikusan.

2012. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!