Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában jobbra-balra...

Mostanában jobbra-balra forgatja evés kozbe a babám a fejét, szinte alig tudom megetetni (tápszeres,3és fél honapos) pedig éhes. Más is tapasztalt ilyet? Mit tesztek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ez és még most is jellemző. Most fedezi fel a világot maga körül és nézelődik érdeklődik. Ilyenkor elvettem tőle a cumit és rám figyelt, vagy próbáltam vele arra fordulni amerre nézett. Vagy mnagamra vonni a figyelmét.
2012. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond, illetve így kezdődött, egyre kevesebbet evett. A védőnő, gyerekorvos mindig azt mondta nincs gond. Inkább álmában tudtam megetetni. Aztán egyre jobban csökkent az étvágy, egyre sírósabb lett, a széklete egyre büdösebb, a bőre száraz lett, mire aztán a sokadik orvos megállapította a tejfehérje érzékenységet 2 hónap küzdelem után. Most Milumil Peptit kap, de nem szereti, ugyanúgy elfordítja a fejét, kész küzdelem az evés. Lehet, hogy a te babád egyszerűen nem szereti a tápszert, amit kap, vagy érdemes figyelned vannak-e további tünetek. 4,5 hós kisfiú anyukája
2012. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!