Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sétáltok ilyen időben...

Mennyit sétáltok ilyen időben a babával?

Figyelt kérdés
3 hónapos a lányom. 2 órát sétáltunk ma. Ha jól be van öltöztetve, akkor nem fázik át, ugye? Jót alszik a kocsiban.
2012. nov. 28. 16:18
 1/4 gabszem ***** válasza:
Mi mostanában csak 1x sétálunk naponta 1 órát. 10 hós
2012. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi se sétálunk sokat 4 hós a kisfiam,Már hamar meghűlnek ha sokat vannak kin.Annyi a sétánk míg elviszem a nagyfiam iskolába,meg délután értemegyek.
2012. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ma nagyon meleg volt de a héten még jó idő volt végig. Szerintem semmi baja nem lesz. Főleg ha alszik nem is szív hideg levegőt be. De nincs hideg.
2012. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos a kisfiam. A második alvás előtt, miután már kijátszotta magát és elfáradt, kimegyünk sétálni. Kb. fél órát még nézelődik, amerre megyünk, visszafele elalszik, és még kint hagyom aludni fél - 1 órát (ekkor szoktam főzni)

Én néha meg szoktam nézni a kezecskéjét, arcocskáját, nehogy kihűljön.

2012. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!