Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most, hogy megérkeztek a -...

Most, hogy megérkeztek a - fokok? Miben sétáltok 10 hós babával? Mi van a babakocsiban, mivel takarjátok stb? Szerintetek így jó, lent kifejtve.

Figyelt kérdés
KIsfiamon body, harisnya, vastag zokni, vékony pulcsi, vastag pulcsi, overál. A babakocsiban babapléd 2-be hajtva. Úgy gondoltam, hogy amivel eddig takartam szintén babapléddel(4-be hajtva,)azt most alá is rakom, és rá is hajtom, így ugye az már csak 2 rétegű lesz. Betakarom a nyári paplanjával(2-be hajtva), plusz a lábzsák.
2009. dec. 15. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
-5 alatt nem szabad kivinni a gyereket levegőre.
2009. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha csak alá és rá teszel takarót+ a lábzsák, a nyári paplan már fölösleges. Nem jó, ha túlságosan be van bugyolálva, mert leizzadhat és akkor könnyen megfázik.
2009. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is kicsit sok! Néha a kevesebb több!
2009. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy -5 alatt ne lehet kivinni.?

Én a fimat is kivittem jelentem nem lett tőle semmi baja, 10 éves lesz.

Igenis kell a gyerekenek a firss levegő, -5 fok nem annyira hideg, egyszrű téli időjárás.


Lányom 9 hónapos, van egy jó vastag overallaja. Szerintem a babkocsiba belerakok báránybőrt alulra és pléddel betakarom, a lábait.

2009. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor vidd ki és szard le mint mondanak az orvosok:D kit érdekelsz?
2009. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

utolsónak:

Te hülye vagy?

Miért kellene egy 9-10 hónapos gyereket mínusz 5 fokban a lakásban aszalni?

Mi baja lesz? Neked mi bajod lesz?

Szerintem rád is rádférne egy séta a friss levegőn!

2009. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miert nem szabad kivinnni -5 fok alatt? Csak kerdezem, mert fogalmam sincs, nehogy valaki tamadasnak vegye!!!
2009. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta a dokink, hogy nyugodtan kivihetem 30-40 percre. Ha 1 hónapon keresztül - 5 fok alatt van a hőmérséglet, akkor nem mentek? Na de ez mindenkinek magánügye, ki így, ki úgy csinálja.
2009. dec. 15. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:
A pár napos, hetes babákat nem szabad kivinni -5 fok alatt. Az én kisfiam november közepén született (tavaly), és akkor mondta ezt a doki, hogy ha majd elkezdjük a levegőzést és később a sétát, arra figyeljek, hogy -5 fok alatt ne vigyem ki.
2009. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10:14

Tegnap másfél órát sétáltam a lányommal, még el is aludt a babakocsiban.

2009. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!