Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam fitymája...

1 éves kisfiam fitymája teljesen szük, urológushoz küldött a doki, mit fog csinálni, tud segíteni rajta?

Figyelt kérdés
ha netán müteni kell, az hogy zajlik?több napig kórházban kell lennünk?
2012. nov. 29. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szia! A mi kisfiunk fitymája ugyanilyen volt. Szinte nem is látszott alatta a makk. 1,5 évesen műtötték. Altatásban zajlott, mi ragaszkodtunk a bemetszéshez, nem engedtük körülmetélni. Utána tökéletesen vissza lehetett húzni, és nem is látszott semmi. A műtét jól sikerült, talán 20 perces volt, altatás után nem is sírt, nagyon szépen tért magához. Egy reggeli időpontra bekértek minket, kaptunk egy ágyat a kórházba, előkészítették, 2 körül már mehettünk is haza. Persze otthon utána kezelgetni kellett, Betadin stb., de hamar felépült, a pisilés is csak 1-2 napig volt fájdalmas. Mindenképpen ajánlom,hogy csináltassátok meg, utána teljes értékű "kis férfi" lett.
2012. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Megint én vagyok az 1-es. Még annyit akartam, hogy minket nem urológushoz küldtek, ezzel gyereksebészetre kell menni és ott is végzik el a műtétet.
2012. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a biztató választ, én is csodálkoztam, hogy urológushoz küldött... azt mondta majd ö mondja meg, kell-e mütét.
2012. nov. 29. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám nem vigyáztak ennyire a szüleim sajnos és körülmetéltek teljesen és rengeteg problémám van belőle folyamatosan :(
2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!