Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aukciós oldalon 3 nacira...

Aukciós oldalon 3 nacira licitáltam lányomnak, meg is nyertem őket, erre írja a eladó, hogy egyet már eladott másnak, pedig csak én licitáltam! Adjak negatívat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül adnék ha a másik 2 nacit megkaptam , csak odaírnám , hogy mi volt vele a gondom .
2009. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem adnék negatívat,ha csak a 2 nadrágot fizetted ki és azokat meg is kaptad.
2009. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen adok negatívat, de idegesít, mert úgy lett volna korrekt, ha előbb felajánlja nekem, vagy szól hogy idő közben elkelt. De semmi!
2009. aug. 18. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Semlegest is lehet adni. Nem muszáj a negatív. (Akkor valszeg ő is negatívat adna neked)
2009. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pedig negatívat adnék. Ha 3-ról szólt a licit, akkor annyit is adjon.
2009. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 3 külön licit volt, akkor arra adjál negatív értékelést, amit nem kaptál meg. A másik kettőre adhatsz pozitív-ot, ha azokkal minden rendben.
2009. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Benne van a feltételekben h ha meghírdet valamit akkor azt köteles el is adni.Én olyan negatívat adnék neki...

Velem volt olyan h licitáltam valmire és törölte a licitet mondván h eladta valkinek jó áron.Hát bazz....

2009. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. aug. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!