Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet olyan a széklete?

Mitől lehet olyan a széklete?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a hozzátáplálást.Első 2 nap csak almalevet adtam neki.3.-ik nap meg pürét.2.-ik napon az almalé után 1-2órával zöldet és higat/vizeset kakált.Mitől?Az almától vagy valami mástól?A püré meg ugyanabban a formában távozott belőle.Ennek igy kell lennie?Anyatejes amúgy.

Köszönöm.


2012. nov. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
igen ez teljesen normális...bár ha naponta többször is vizes a széklete akkor hasmenése lehet erre figyelj oda
2012. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hozzátáplálás során megváltozhat a széklete
2012. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
Nekünk eleinte a kislányomnál ugyanúgy kijött pl. a sütőtök, meg a répa, ez hónapokig így volt.
2012. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korán adtad még a pürét, nem tudta megemészteni.
2012. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 6 hónapos elmúlt,ezért kezdtem el neki.Meglepődtem hiszen mindenki azt mondja,h megfogja az alma a babák hasát,de neki meg vizes lett meg zöld.De akkor nem lehet más ugye csak az alma?
2012. nov. 29. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Háát, a zöld mondjuk nem hiszem, vagyis inkább nem biztos, hogy az alma. Hacsak azért nem, mert túl sok epéje termelődött az új tápláléktól a Kicsikédnek.


Adj neki levet még néhány napig, figyelgesd tovább a székletét. Esetleg csörrenj rá a védőnődre, ha normális és adsz a véleményére, hogy mit gondol.

2012. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!