Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le hogy ne...

Hogy szoktassam le hogy ne hajigáljon ki mindent a babakocsiból?

Figyelt kérdés
9 hós múlt és az idegeimre tud menni ezzel. Nem tudok rá haragudni, még ha több száz métert is kell gyalogolni az elhagyott cuccokért, amiket nem veszek észre hogy kidobott, de jó volna leszoktatni róla. Ha kidobja, 3 mp után keresi általában. Hiába nem adom vissza, hanem kicsit később kap mást, nem hagyja abba.Ha valami van a kezében és mutatok neki valamit vagy meglát valamit ami kéne neki, a kezében levőt elhajítja, szó szerint és nyul a kiszemeltért. Ti mit csináltatok ilyenkor, hogy és mennyi idő mire leszokik erről?
2009. aug. 18. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

sajnos leszoktatni még nem lehet... legalább is szerintem. nálunk ugyan ez a helyzet, én úgy oldottam meg, hogy pass tartókkal kikötöztem minden mobil játékát a kocsira :) így nem tudja kidobálni, bárhogy is próbálkozik :P

ági

2009. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Neki jó játék, hogy kidobhatja. Nem fogja megérteni, hogy nem szabad, hisz neki az élvezet. Én a lányomnál mindent kikötöttem. Ő a biciklis ülésben ülve dobálta el a sapiját, lerúgta a cipőjét, eldobta a cumit.. A sapira varrtam hátulra egy hosszú cipőfűzőt, azzal kötöttem ki (az volt a bicós sapi, máshova nem adtam rá...)
2009. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az a pass tartó?
2009. aug. 18. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Kösd ki,én is azt csináltam,jó hozzá babaszalag(partedli?) is,csak vigyázz a földre ne érjen le.Méterárú boltban tudsz venni ilyet.Ez nekik,mint előttem is írták,ez élvezet,hogy eltűnik-visszakerül és hogy ő tünteti el anya elővarázsolja:).Gondolom az etetőszékből is repülnek a dolgok.
2009. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amit különböző rendezvényeken osztogatnak reklámanyagként :) jujj máshogy nem tudom elmagyarázni...:) de mindegy is, a lényeg, hogy rögzítsd valamivel a játékokat.

ági

2009. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a pass szalag,hasonló mint a telefonhoz a nyakbaakasztó.
2009. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!