Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gáz ezen az oldalon...

Nem gáz ezen az oldalon dicsekedni? szerintem az, nem tartozik idegenekre hogy kinek mi van, és mennyit költ a babájára.

Figyelt kérdés

Mindenkinek a saját dolga, és nem ide tartozik!

Szerintem.....


2009. aug. 18. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most hogy jön ide??

Szerintem nem dicsekvésböl írnak ide az anyuák.Mindenki annyit ad meg a babájánakamennyit tud.

2009. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy jön ide hogy fel-fel merül egy egy kérdés,a i burkoltan ki fejezi milyen szuper anya vagyok mer a babám szobája 1 millióba került....

ez példa volt

én nem szeretem a dicsekvő embereket, nem attól lesz jó valaki, hogy leírja mennyi pénze van, főleg nem itt

2009. aug. 18. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Én is olvastam azt a kérdést, nem az én dolgom, h ki mennyit költ/ött a babájára.

Nemrég meg volt a kérdés, h miért várják néhányan annyira a családi pótlékot.

Én is szeretek dicsekedni, de én a turkálós cuccaim miatt:)

Senki meg nem mondja, h a ruha a fiamon, nem 3e Ft volt, hanem 50 Ft-ért túrtam:)

2009. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerrintem egy kicsit túlzásba viszitek.Lehet hogy neki sincs sok pénze és egy valamit meg tud venni és örül neki annyira hogy ezt megossza mással!Nekem egy kis irígység is van ezekben a mondatokban.Nekünk sincs sok de én örülök más boldogságának!
2009. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsi, nem az irigység.....

megírta hogy gazdagok és ez nem ide tartozik gondolom sok gazdag anyuka ír ide és még se ezzel kérkednek.

mi lenne ha minden második kérdés az lenne hogy mit tegyen az anyuka, mert nincs pénze ruhára, kajára, játékra stb, mert kirúgták a férjét, zavarna? igen mert nem a te dolgod és nem is tudunk rajta segíteni.....

na most kérkedni sem kell

2009. aug. 18. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy mennyire gáznak tartod elég sok időt töltesz ezzel. Még azzal is foglalkozol, hogy körkérdést csinálj belőle. Szerintem meg ez gáz.

Ha meg szeretné osztani az örömét miért ne tehetné meg. Sehol nincs megtiltva! Ha meg valakit nem érdekel nem kell elolvasni se a kérdést, se a válaszokat.

2009. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!