Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak dicsekedni szeretnék...

Csak dicsekedni szeretnék végre énis! Ugye ez ++++?

Figyelt kérdés

Csak röviden annyit irnék hogy kábé április óta próbálkozunk és sokat köszönhetek nektek és ennek az oldalnak hogy biztatgatatok akkor amikor padlón voltam hogy nem vagyok terhes,de mától úgy tünik megváltozik az életem,kivánom nektek is hogy legalább ilyen boldogak lehessetek mint én most!Köszi mindenkinek mindent!Üdv:Nana

[link]

[link]


2010. szept. 20. 07:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nagyon pozinak tűnik!!!! GRATULÁLOK ÉS HIDD EL VELED ÖRÜLÖK ISMERETLENÜL IS!!!! MINDEN JÓT KÍVÁNOK NEKED ÉS A KIS TÜNEMÉNYNEK, nah meg az apukának is :)
2010. szept. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 poci-maci ***** válasza:
Gratula ez bizony babára utal szép várandóságot könyű és gyor szülést és majd boldog babaázást!!! :)))
2010. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Terhes vagy.
2010. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ez bizony pozitív!

Gratulálok Neked!

e.f.

2010. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama:D
2010. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bizony, bizony! Ott a pici pocaklakód:)

Szívből gratulálok, boldog babavárást aztán majd jó babázást!!


2 gyermekes anyuka:)

2010. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

Mire voltál padlón, ha csak április óta tervezitek? Még jövő ilyenkor se lett volna okod padlóra kerülni.

Most hogy anya leszel, tedd le ezt a tevékeny(férfi) hozzáállást, s erősítgesd magadban a passzív, női, elfogadó, befogadó énedet, amely úgy vezsi az eseményeket, ahogy jönnek, és nem változtatni, hanem utat engedni kíván!

Olvasgatom ennek akis nőnek a blogját, és nagyon tetszik, ahogyan nővé érett lassan és anyává is. Nézd meg, hátha neked is tetszik.

Ebben a világban, ahol a munkahelyen férfivá kell lennünk, sokszor nehéz visszalassulni az anyaságba.

[link]

2010. szept. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
hát ez pozitívabb nem is lehetne! Gratulálok, Boldog babavárást! :)
2010. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
gratula.. felrakod a görbédet? Mikor volt ovud és mikor voltatok együtt?
2010. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)))))))))))))))))))))))))
2010. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!