Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 6 és fél hónapos,...

Kisbabám 6 és fél hónapos, kell-e tartanom még bölcsőhaláltól? Meddig "jellemző" ez?

Figyelt kérdés
Nagyon féltettem eddig is, de lassan már túl léptük a "kritikus" időszakot, ugye?

2012. nov. 30. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg egy éves korig!de ne gondolkodj ilyen butaságokon!dehogy lesz neki semmi baja!
2012. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Egy éves kor után már nem szokott előfordulni,de a legkritikusabb időszak a 2-4 hónapos kor. Mi légzésfigyelőt használunk,sokszor riaszt sajnos,többek között az este is,de ebből nagyon sok téves riasztás. Nagyon megterhelő ez idegileg,de úgy vagyok vele,hogy inkább riasszon ezerszer tévesen,mint egyszer ne. De egyébként ma már nagyon nagyon ritka a bölcsőhalál,szerintem ne idegeskedj,ne gondolj ilyesmire :) Nem lesz semmi baj! =)
2012. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hòig a leggyakoribb, utàna màr csökken az esély 1 éves korig. Én tuti hasznàlom a légzésfigyelõt 1,5 éves koràig, mert 1x màr élesben riasztott 5 hetes koràban! Pfú, nem akarom még1x àtélni.
2012. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is beriasztott és nem tévesen,akkor lehetett a lányom úgy 1 hónapos!!!Egy darabig én is használni fogom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!