Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyire volt jellemző...

Nálatok mennyire volt jellemző az esti nyűgösség? Mikor ért véget? Hogy kezeltétek a dolgot?

Figyelt kérdés
Nálunk este 6-kor kezdődik a nyűgösködés és a sírás; függetlenül attól, hogy előtte aludt-e rendesen a baba. Ez egészen lefekvésig tart (a fürdetés idejét kivéve, mert ezt imádja a pici). Szerintetek mikor múlik el ez az időszak? Most 4,5 hónapos a babám. Amúgy az esti lefekvéssel is vannak gondok. Sokszor bármit csinálunk, sír, még akkor is, ha köztünk fekszik az ágyban. Általában csak cicin nyugszik meg. Nálatok milyen módszer vált be?
2012. febr. 6. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, nem segített semmi, csak a folyamatos szórakoztatás vagy a séta. Olyan 6 hónapos kora körül szokott le róla.
2012. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is kezdte amint hazahoztuk a korhazbol, aztan rajottem hogy ő egy napra ennyit birt, azota 6kor van pancsi es nincs siras, bar meg csak 3 honapos
2012. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is gondoltam rá, hogy korábbra hozom a fürdetést, de akkor azt nem tudom, hogy fürdetés után mit csináljak vele. Lefektetni 8 előtt semmiképpen sem akarom, mert így is felébred hajnali 4-5-kor. Az egészben az a leggázabb, hogy esténként apánál nem nyugszik meg, így nem nagyon tudnak rendesen együtt lenni.
2012. febr. 6. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy fáj a hasa.A vígasztalhatatlan sírásnak általában ez az oka. Én nem szoktatnám rá a cicin lévő elalvásra. Cumit próbáltatok neki adni elalváshoz?
2012. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Korábban hasfájós volt, de most már elvileg lecsengett ez az időszak. Már nem kap hasfájás elleni szereket sem. Ez amúgy tipikus nyűgös sírás. Kap cumit elalváshoz és nappal is, ha igényli.
2012. febr. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!