Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás, evés kérdés,2 hónapos...

Alvás, evés kérdés,2 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 2 hónapos. Napközben ált. másfél, 2 órákat van fent egyhuzamban, ilyenkor nézeget, játszok vele stb. Aztán eszik, elpilled és elalszik. Napközben egy huzamban kb. 2órákat alszik.

3hete már csak 1x kel fel éjjel enni. (aminek nagyon örülök)

Viszont napközben (szerintem) elég sokszor eszik. Ha belegondolok akkor olyan 6-7 alkalommal. És éjjel 1x. Teljesen anyatejes. Nem gond ez? Szokta mondani a doki h ne aggódjak anyatejes baba, nem tudom elhízlalni, Ő tudja mikor kell ennie stb. De én aggódok h túl sokszor eszik stb. Persze nem mindig ugyanannyit van amikor egészen keveset. Na nem kicsi gyerek :) 5700gramm és 60cm :)


2 napja viszont van olyan, hogy felriad, nyüsszög, bemegyek a szobájába direkt nem hozom ki olyankor a szobából hanem felveszem ringatom, beszélek hozzá. Megnyugszik és újra le tudom rakni. Ez mitől lehet?


Köszönöm


2012. nov. 30. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom jövőhéten lesz 2hónapos.60cm 5050gramm volt tegnap.Ő van hogy éjjel fel sem kel,alszik este 7től reggel 7ig.De ha felébred is csak egyszer,olyan 2-4között.Amióta van neki anyatej is az állomásról,napközben 2óránként eszik.Csak este és hajnalban ha felkel,akkor kap tápszert.Amig nem volt neki tej,napi 5x evett tápszert a hajnali keléssel együtt.Mindenki meg is lepődött,hogy milyen kevésszer eszik.Nem baj az,ha annyiszor eszik.MEttől alszik este?
2012. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a tápos babát se lehet felhizlalni,mert ami felesleg azt kihányja úgyis.LEgalábbis a lányom.Alkalmanként hány ml-t eszik?Első voltam megint.
2012. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit,hogy a babám 3hetes kora óta 1x kel már,ez tényleg szerencse.Ha nyöszög,minek veszed ki?Lehet csak megébred,de hagyd hogy megtanuljon magától visszaaludni.Felesleges mindenért kikapokodni.PErsze ha ordit,az más.
2012. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyit eszik, mert Én nem méregetem, a ciciből meg nem tudom mennyit szív ki :)


Este 9-től alszik hajnali 3ig kb.

2012. nov. 30. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig veszem ki amikor nyöszörög, de 2 hónap után megismerem melyik az anyüszi amit abbahagy, és melyik az ami ha nem veszem ki, átmegy ordításba.
2012. nov. 30. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet fáj a pocija akkor.Vagy csak kis ölelés kell neki.Tényleg jó nagy baba akkor:D Lányom se kicsiként született,de ő szerintem csak 5200körül lehet most két hónaposan :D
2012. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!