Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék, hasznos dolog?

Pihenőszék, hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Második babámat várom, az elsővel maximálisan tudtam foglalkozni, így nem volt szükség ilyesmire (amikor hajat mostam, autós bébihordóban ült a fürdőben addig) vagy az ágyon volt, vagy a járókában, kiságyban, később a játszószőnyegen, de most körülötte fog rohangálni egy két éves és mivel nincs tapasztalatom pihenőszékkel kapcsolatban, írnátok tapasztalatokat? Érdemes lenne fenti esetben venni egyet? Ha igen, ajánlanátok? Köszönöm!

2012. nov. 30. 09:19
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Babafüggő szerintem.Mi kaptunk ajándékba egyet,de az én lányom nem szerette,főleg már mikor jobban tudott mocorogni.KB 1 hónapig használtuk.Mondjuk semmi extrás,se nem rezeg,se nem kütyüs.Első két gyermekemnél sem volt,nem hiányzott.3 év van köztük,úgyhogy ott is rohangálás volt,de nagyon vigyázott az öccsére .Ha nektek szimpatikus akkor vegyetek.Nem nehéz nélküle sem.
2012. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a második gyermekemnél használtam, kölcsön kaptuk, a márkáját már nem tudom, de igen, nagyon hasznos volt! Kb. 2 hónapos korától használtuk, és amíg nem kúszott-mászott addig nagyon sokat benne ücsörgött, de még utána is tudtam benne etetni. Oda vittem ahova akrtam, tudta magát ringatni is,mert úgy volt kiképezve. Nekünk nagyon bevált!
2012. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be,pedig zene is van rajta,meg rezeg 2 féle módon,de pár perc után,már nem érdekelte,ki akart jönni.Még egy párszor próbáltuk,de felesleges volt,eladtuk.Ha tudtok,kérjetek kölcsön vkitől kipróbálásra egyet,meglátjátok érdekli-e,még az is lehet,h igen,nálatok bejön..
2012. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Lehet, hogy a zenélős-játszós nekünk sem jött volna be, de nekünk teljesen egy mezei, sima pihenőszékünk volt. Nem volt rajta semmi kütyü, nem is hiányzott. De arra nagyszerű volt, hogy a kezében egy játékkal elbíbelődjön, nézelődjön. De én szerintem gyerekfüggő, az a pici nem biztos, hogy ücsörögne benne, aki nagyon aktív, az enyém nyugodt baba, lehet, azért is szerette ennyire.
2012. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált, bár szerintem a klasszikus pihiszékért kár kiadni annyit. Azt hiszem csak a Fisher Price-nak van 18 kg-ig használhatója.

Nekünk az volt: [link]


Na szóval a lényeg az, hogy amíg pici volt nagy szolgálatot tett. Rettenet hasfájós volt, csak ebben nyugodott meg. Aztán vittem magammal tusolni, főzni ebbe. Később ebben kezdtük a hozzátáplálást. Aztán fogzásnál is mindig megnyugodott benne. 3!!!!! éves múlt mikor eladtam kifogástalan állapotban.

Bátran merem Neked ajánlani, hogy nézz szét apródon és társain, mert nagyon szépeket ki lehet fogni használtan, és semmi bajuk nincs. A huzat is mosható.

Én a helyedben beneveznék egy ilyenre, meglátod a legjobb barátod lesz :)

2012. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja a pontos neve Fisher Price Delux 2 in 1 pihenőszék és babafotel
2012. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, még van 3 hónap, átrágom párszor a dolgot, lehet h pár napra kölcsönkérem egy barátnőmét, így tényleg kiderül!
2012. nov. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!