Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám nagyon köhög...

Gabszem kérdése:

10 hónapos babám nagyon köhög éjszaka, a doki azt mondta semmi baja, valószínűleg a fogzás miatt van, az orra is bedugul, ha alszik, mivel tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
Stodal, Baby Luuf, ezekről hallottam. Nappal semmi baja sincs, csak ha alszik akkor köhög szegény, de nagyon csúnyán. A lándzsás utifű szirupot nem hajlandó lenyelni. Azt mondta a doki, hogy ha köhög adjunk neki Sinecod cseppet, de tegnap éjjel az se segített.
2012. nov. 30. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
orrszívás. Sinecod jó, viszont ne várd, hogy azonnal hat minden gyógyszer, lehet 1-2 éjszakát még végigköhög. Párásítást próbáltad?
2012. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ma estére bepárásítok neki, hát szerintem a Sinecod-nak elsőre is kéne használni, azért gyógyszer. De nem szivesen tömöm gyógyszerekkel, mert mire kijön mindegyik rágófoga az még hetek, hónapokba telik. Az orrát nem lehet szívni ,mert nappal nincs bedugulva csak ha alszik ,de azon az orrszívás nem segít, mert nem folyik az orra.
2012. nov. 30. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
sinecod nekünk segített, de kellett 2-3 nap mire már nem köhögött, azonnal nem fogja elmulasztani a köhögést.
2012. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és nappal is adjam neki vagy csak éjszakára? Tényleg csak akkor köhög, ha alszik.
2012. nov. 30. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy az orvos tanácsolta. A gyerekemnek nappal is kellett szedni.
2012. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orrszivás.Ami a köhögést illeti,próbálj meg adni neki egy kis mézet!Az én fiam is 10 hónapos,olvastam,hogy mézet csak 1 éves korától kaphat,de semmi baja nem lett,csak abbahagyta a köhögést!Ha netalán száraz a levegő a szobában,az is árthat.
2012. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves 10,5 kg 3x10 cseppett kellett szednie, 3 napig szedtük és elmúlt a köhögés.
2012. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!