Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjetek/Párotok felkel...

Férjetek/Párotok felkel éjszaka a babához ha pl. fogzás miatt nagyon nem alszik?

Figyelt kérdés
Úgy értem besegít? Vagy alszik tovább nyugodtan és te éjszakázol vele?
2012. nov. 10. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt a kislányom. Most már nem kel fel hozzá, mert csak én vagyok neki jó. Amíg kicsi volt, 1 éves koráig, az apja is simán felkelt hozzá, de mivel Ő korán kel reggelente, ha ücsörögni kellett vele órákat, akkor természetesen én voltam vele. De előfordult, hogy felvette, megnyugtatta, visszarakta és aludt tovább a kislányunk.
2012. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Férjem felkel, sokszor mondja is, hogy most ő megy, és én pihenjek inkább. Persze nem tudok pihenni, de nagyon sokat segít a párom, úgyhogy nagyon jó fej az elejétől fogva.

2 éves a lányunk.

2012. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerencsére született babanyugtató-tehetség :)
2012. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nálunk este 8től reggel 6-7ig csend van.

Ha beteg a lányom, egy köhögésére ébredek, férjem úgy alszik mint a bunda, de ha mégis ébred, besegít. Ha éjjel szívni kell a gyerek orrát, porszívó a mi hálónkban, átviszem a manót hozzánk, melléfektetem, zokszó nélkül babusgatja, míg kenegetek, befújok, orrszívózok.

2012. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mikor kicsi volt akkor néha, volt rá példa, de egy kezemen meg tudom számolni ezeket az alkalmakat...Amúgy nem is várom el, sokat dolgozik, korán kel, és bazi jó alvókája van, tehát ha nem szólok, akkor átalussza a sírást simán. Viszont kétszer volt eddig olyan, hogy én tök lázasan betegen feküdtem, és hiába lökdöstem hogy csak szomjas a kislány( nyáron a nagy melegbe többször kért ő is inni) meg se mozdult, vagy hümmögött valamit. Na akkor nagyon kellett volna ez a gesztus, hogy feküdj csak, majd én megyek, de sajnos elmaradt. Már nem haragszom érte (akkor nagyon mérges voltam), de máig bennem van ez a "fájdalom", hogy ilyen nemtörődöm volt...
2012. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

a 9hónap alatt 3 alkalommal kelt fel éjszaka a babához.

amikor pl náthás és szívom az orrát, ott megy a porszívó tőle fél méterre de arra sem ébred fel. ami azt illeti, reggel még az ébresztőre sem. úgyhogy nekem kell felkelnem és kb 5percig folyamatosan ébresztgetni mert egy medve nem alszik olyan mélyen mint ő.

de ígyis imádom, mert mikor ébren van, minta apuka

2012. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a kivétel. Az én párom alszik, mint a mormota és mire felébreszteném, hogy menjen a kisfiunkhoz, én már vissza is altattam:-(
2012. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nem.Az első 3 hónapban minden szisszenésére fent volt,de azóta valahogy mintha megszokta volna.Nagyon jó alvókája van.Hanem amíg nem állt be az éjszakai alvása a lányomnak addig napközben (vagy reggel ha nem ment dolgozni felébredt és) átmentek a másik szobába játszani addig amíg nem lett éhes a kislány.A férjem korán alszik el és korán is kel, plussz hétvégén még mellékállás,így nem is várom el hogy felkeljen helyettem.Sőt az esti altatásnál csak én vagyok jó a mai napig pedig nemsokára 1 éves.Nekem bőven elég volt az, hogy mikor kellett és tudott, reggel aludhattam plussz akár 2 órát is.
2012. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az az igazság, h első babánál még csak-csak, de a 2-nál nagyon nyöszögve....Első 3 hónapban amikor nagyon rosszul aludt, segített, de utána már nem....De zais hozzátartozik, h én mint egy szuperradar rögtön felkelek a baba átfordulására is, ő meg jókat horkol. Mire odamenne a babához, rég elaltattam ......:)

2012. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Imádja, nappal sokat foglalkozik vele, tanítgatja, de az éjszaka az enyém. Ez nálunk nyíltan így megy, én mondtam neki, hogy épp elég, hogy felelősségteljes munkát végez (orvos), reggeltől késő estig dolgozik, meg persze sokszor ügyel 24 órában is, nehogy már Ő keljen fel a gyerekhez. Sőt, mindig igyekeztem a legnagyobb nyugalmat bizosítani éjjel, hogy tudjon pihenni.
2012. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!