Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra várhatom a "csodát"?...

Mikorra várhatom a "csodát"? (Hasfájás, többi lent. )

Figyelt kérdés

Aki használt babájánál baby calm cseppeket és hatásos is volt, mennyi idő múlva vette észre a javulást?


Köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 nap, de nem tett csodát, csak javított a helyzeten. Már 4 hónapos a lányom, de már vége lehetne a hasfájásnak:(
2012. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én bízom a csodában! :) De ha már csak javít valamit, annak is örülni fogok. :)


Próbáltatok mást is? A Gripe Water általában be szokott válni. Első kisfiamnál azt használtuk, de abban van cukor, és most találtam ezt a Baby Calm cseppet, ami cukormentes. Ha nem jön be, akkor most is a GW-hez fogunk nyúlni.

2012. nov. 30. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk semmi nem vált be:( Pedig egy vagyont hagytam a gyógyszertárban, espumisan, infacol, coilef csepp, biogaia csepp, angliából rendelni Gripe Watert, mert itthon hiánycikk, rendelni babycalm-ot...

És szó szerint semmi:(


Mondjuk annyit már kiderítettünk, hogy elképesztően mohó a lányom, s tej meg gyorsan jön, és rengeteg levegőt nyel mellette. Kipróbáltuk, hogy gyakrabban cicizik, semmi. HOgy ritkábban cicizik - semmi. MOst elkezdtem neki adni a mecsek baby teát, talán ez mintha könnyj Már csak a türelem maradt:)

2012. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül kitöröltem egy mondatrészt

"talán ez mintha könnyj" ez az akart lenni, hogy: talán ez mintha könnyítené a pukizást, de ez sem 100%-os.


Úgyhogy várakozok türelemmel:)

2012. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanúgy jártunk mint az utolsó válaszoló és én is arra jutottam hogy mohó a lányom és túl gyorsan jön a tej. Kb akkor múlt el a hasfájás amikor már elkezdtem rendesebben hozzátáplálni. Ha lesz még egy gyerekem lehet tápszeres lesz inkább, mert azt a fél évet amit a lányommal szenvedtünk mégegyszer nem bírnám ki. Semmilyen csepp nem használt.
2012. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló miatt írok, az én kisfiam tápszeres volt és ugyanúgy hasfájós volt ráadásul fél éves koráig és mi is minden létezőt kipróbáltunk. Ami nálunk kicsit enyhített a dolgokon az a Mam anticolic cumisüveg, a tápszer mellé a mecsek tea, a gripe water, a papaverin és a meggymagpárna. De igazán csak az idő segített, mert még a hozzátáplálás első hónapja is gyötrelmes volt... Kitartás :(
2012. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt sajnos várhatod...
2014. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!