Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkát szeretnék váltani,...

Pelenkát szeretnék váltani, szavazzatok, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Ami nálunk elérhető: Pampers (3 féle létezik, azt hiszem), Libero, Huggies - a drágák közül. Tesco value, Tesco színes, Müller saját márkás, Bella Happy - az olcsóbbak közül. Most 11 kg a babóca, Pampersből 4+ - ost használt, de most láttam, hogy pár forint híján 5.000 lett az ára!
2012. nov. 30. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Happy Bella, teszkós nem. Akkor már inkább huggies vagy Libero. De megnézhetnéd a dm-est is!!
2012. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mülleres Beauty Baby-re esküszöm! Ez a legolcsóbb azok közül, amiket próbáltam (Libero drága és vastag szerintem, Pampers-t szerettem, de drága, a DM saját márkása is bejött), és tudja azt, amit a többi. Ár-érték arány alapján ennél maradtam, de szerintem érdemes kisebb kiszerelésűt kipróbálni abból, amelyik leginkább felkeltette az érdeklődésed, aztán meglátod, a babádnál mennyire illeszkedik az igényekhez.
2012. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mi DADA pelenkát vásárolunk előtte rossmannos volt.Az is jó,de árban a DADA jobb.40ft/db Nem üti ki,nem folyik ki semmi belőle.Fiaimnál anno babylove pelenkát használtunk
2012. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco value kivételével az összes jó, legalábbis nekünk beváltak. A Mülleres a kivétel nálam, azt még nem próbáltam.

Bella Happy is jó, csak kicsit kisebb, mint mondjuk a Pampers. Lehet, abból neked már az 5-ös méret kellene. Ajánlani tudom a Penny Market pelenkáját, nekem az is bejött, még éjszakára is bevált és 2400 ft. A 4-be 50, az 5-ben 44 db van!

2012. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk LIDL-ben kapható pelus van. Toujours van. Minőségre ugyan olyan mint a pampers acktiv baby. Gumírozott derék, jó nedv szívó. Imádom! 2400ft-50db.
2012. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pampers használunk éjjelre, Mülleres saját márkást nappalra.Nemrég kipróbáltuk a Rossman saját márkásat is, jó az is nappalra, csak nekem nem szimpatikus :)
2012. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszertárban kapható Bebish-t használok. A Pampers-ből nekünk kifolyik a pisi, ebből viszont nem. Próbáltuk a Libero-t is, de az sem volt az igazi.
2012. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
15 hónapos a kisfiam és jó étvágyú:) Napközbenre A Penny vagy a DM sajátmárkását használom, éjszakára pedig a Pampersnek az Extra Dry változatát. Én azt tapasztaltam, hogy néhány havonta, ahogy nő a gyerek, más és más márkájú pelenka válik be. Egyedül a popsikenőcsöt nem változtattam. Abból a Neogranormon cinkoxidos popsikrémjét használom. Az szerintem messze a legjobb:)
2012. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó, osztom a véleményedet! A Huggies pl. 3-as méretben jó volt a kisfiamnak, a 4-esből pedig minden kifolyt. Valószínű azért van ez, mert nem csak a súlyuk változik, hanem nyúlnak is, más lesz a combi vastagsága, illetve egy idő után többet mozognak, stb.

Sajnos a Rossmann, Lidl és DM pelenkáit nem tudom tesztelni, mert nincs a közelünkben, pedig szívesen kipróbálnám azokat is!

Mindenkinek köszönöm a választ, mentek a zöld kezek! :)

2012. nov. 30. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Liberot mióta vékonyabb lett, de a Mülleres Beauty baby is nagyon jó, és jó az ára.
2012. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!