Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babámnak? Fogzás?

Mi baja lehet a babámnak? Fogzás?

Figyelt kérdés
Minden 2 hete kezdődött, az alvással. Eddig 2x kelt, 2 és 4-5 fele hajnalban, majd aludt 7ig. 2 hete hajnali 1 után óránként kel, adok neki cumit és már alszik is tovább és csak 4 fele kér enni. DE 5 órától úgy felébred, h hason fekve felemeli a fejét és nincs kedve aludni, mint aki nagyon kivan pihenve. Mivel már én is hulla vagyok, odaveszem magam mellé ( 3 és fél hónapos amúgy) és úgy alszunk tovább, de félek, h hozzászokik. A nyála 6 hetes kora óta folyik, de szintén 2 hete ömlik a szájából. Az evési rend is felboult, mert eddig 4 óránként evett 140 ml-t, most 2.5, 3 óránként kéri a 170! ml-t. Nagyon nyűgös (szintén 2 hete), 1 méterre sem lehet kikerülni a látóköréből. Ma pedig nagyon híg volt a széklete, ilyen még nem volt. Színe ugyanolyan, de nagyon híg, szinte hasmenés szerű. Napi 1x szokott kakilni, az elsővel még nem is volt baj, de a 2.... Délután 5 fele lefeküdt aludni, amikor felébredt odamentem és kb fél percre rá vizet hányt/bukott vissza. Ezek gondolom csak nem fogzás... Teljesen elvagyok keseredve, h mi ez a drasztikus változás. A keze pl állandóan a szájában van, de úgy veszem észre h csak szopogatja az ujját, vagy a nyelvét piszkálja. Mostanában bukik is, kajcsi után pedig rendesen megbüfiztetem, de kb 2 órára rá túrós szerű cucc jön vissza. Szerintetek?
2012. nov. 30. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem lehet fogzás mert ezek a tünetek arra utalnak..

Viszont, ez lehet a mozgásfejlődés is, és én inkább arra gyanakszom a te esetedben.. Olvas utána a neten hogy mivel jár a mozgásfejlődés.

Egyébként én is igy voltam a lányommal mikor 4 hónapos volt, az evési rendet leszámitva (nekünk az nem változott)..

2012. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Anyatejes vagy tápszeres a baba? Ha tápszeres, akkor a gyakori bukások miatt jobb lenne neki a Bukásra hajlamos csecsemőknek való tápszer. Egyébként ilyen pici korban még folyamatosan változik az emésztésük. Szerintem nincs komoly baj:)A nyáladzás nálunk is ebben a korban volt nagyon erős, de a fogacskák több hónap múlva jöttek ki.
2012. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban lehet már fogzás is.

Mivel táplálod őt?

Attól ne félj, hogy Hozzád szokik, ezt már megtörtént amíg benned fejlődött:). Ha mindketten jobban alszotok mikor melletted van, akkor az a jó:). Idővel megérik az egyedül alvásra, ne izgulj ezen:)!

2012. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!