Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos kislanyomat egy jatek...

15 hos kislanyomat egy jatek kb 5 percig koti le, utana jon-megy. Milyen jatekot ajanlotok egy orokmozgonak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. mi is így vagyunk, gyakorlatilag jövünk-megyünk egész nap. Amikor már nem bírom a rohanást, be szoktam tenni egy kis zenét és felveszem és együtt táncolunk rá és énekelünk. Igaz, nem könnyű tartani, de mivel élvezzük a zenét, nem is érzem a súlyát. Nálam most az a legújabb, hogy újságokat pakol, papírokat rendezget, illetve a fülpiszkálókat rakosgatja (marokkózik). Meg ki- be pakol a játéktárolóiból. A fülpiszkálózást persze szigorú felügyelettel. Én amikor már nem tudok neki mit adni, akkor szoktam valami teljesen egyszerű valamit (palack, főzőkanál, kiskanál stb.) adni, azzal el szokott lenni. De ilyen melegben néha elmegyünk pancsizni is egyet napközben. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tanc es az enekles nalunk is bejon, de szinten vagy csak 5 percig. Semmivel sem 'szoszol' el, minden erdekli de csak nagyon rovid ideig. Tul sok az energiaja, mindent megnez, felvesz, kicsit jatszik vele aztan megy tovabb.
2009. aug. 19. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!