Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi márkát...

Milyen babakocsi márkát ajánlanátok? Kb.80. 000. - Ft-ig gondolkodunk az árában. (mózes+hordozó+sportrész).

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Gracot ajánlom.80 e az elefániba és van hozz mózes és hordozó is ami autós ülés is.Mi imádjuk.
2009. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Giordani 3per8,szintén elefániba,bár ez 9000el drágább de megéri
2009. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pierre cardin, sokan leszólják, de nagyon jó!

Én minden nap dicsérem. Könnyű összecsukni, nagyon könnyű tolni. Mindhárom rész külön a vázra egy mozdulattal rátehető. Első kerék kisebb, bolygósítható, hátsó nagyobb, felfújható. Én nagyon szeretem, soha nem volt még ilyen jó kocsink. 4 gyerekes anyuka

2009. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poci-maci ***** válasza:
mi bergont használunk ennek is könnyű az összezárása szétnyitása mindkét irányból tolható mindkét végén a rugózás megkönnyíti a járdára való feltolás és szintén mindkét végén fékezhető sok kiegészítő van hozzá 3funkciós mózes is van hozzá meg hordozó is sport karfa beépített szunyogháló meg esővédő a hátsó fejrésznél lévő részt le lehet cipzározni és ott is van szunyogháló babakocsitáska is van meg lábzsák ami nagyon praktikus meg még van hozzá lábvégzáró is míg csak fekszik a picurka. itt tudol nézelődni hogy mienek vannak www.bergon.hu
2009. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poci-maci ***** válasza:
az előző vagyok elfelejtettem leírni a tipusát bergon xprs így megtalálod
2009. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi cam combi family-t vettünk, de nem nagyon vagyunk vele megelégedve. Azt nem ajánlom semmikép. Zörög, nyekereg, a mózes a fejvégnél lefele lejt, a sportrész nem támasztja jól meg a hátat stb.
2009. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bébé confort lolla full
2009. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
www.tikotiko.hu én itt vettem és nagyon szeretjük.
2009. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!