Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kitehetem levegőzn...

Szerintetek kitehetem levegőzni a 4 hónapos kisbabámat ilyen időben babakocsiban a teraszra?

Figyelt kérdés
Kicsit esik a hó, de fedett részre vinném ki. Nagyon jókat alszik kint. Ha kivihetem, mennyi ideig? Volt akinek esetleg sokáig kint aludt?

2012. dec. 3. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én az 1 hónapos babámat is kiviszem kb. fél órára. Jót alszik a friss levegőn.
2012. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan vidd ki!Jót tesz neki a friss levegő,csak jól öltöztesd fel.Majd meglátod milyen jót alszik!Az egyik barátnőm kisfia csak kint képes aludni délután,ha bent van nem hajlandó!Az én lányom is nagyon szeret kint lenni,olyan jót alszik hogy csak na...3 hónapos
2012. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából az én kisbabám is a délutáni alvását kint szokta tölteni, csak most az idő elgondolkoztatott, de kivittem. Jól beöltöztettem, betakartam és ha minden igaz már alszik. Megnézem majd az orrát hideg e, ha nem,akkor 1 órát is alhat kint. Tényleg jó levegő van kint.
2012. dec. 3. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mi emeletes házba lakunk ! Férjem külföldön dolgozik autó nála van , így mindenhova gyalog megyek ! Tegnap pl . 40 cm hó esett , és elfelejtettem venni neki tápszert , úgy , hogy elkellet menni egy 4.5 hónapos babával egy 15 perces sétába , a hó viharba ! Nagyon beöltöztettem , Maxi-Cosi Mura 4 van , és meg se érezte a baba , hogy kint van ! Szerintem simán kivihetted , hát olyan 30perc - 1 óra körül legyen kint ! Az enyém is amint kilépünk a lépcsőházból már alszik is !
2012. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!