Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Ilyen...

Tapasztalt anyukák! Ilyen időben meddig lehet kivinni egy 7 hónapos babát? Voltunk kinnt levegőzni 15 percet. Nem kevés? Most alszik, de ha felébred kivigyem még?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél óra minimum.
2012. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod, igazából egy 7 hónaposnak elég a negyed óra is ilyen időben.

Azt is megcsinálhatod hogy kinyitod egy kicsit az ablakot, és közel álltok meg hozzá, így ki sem kell mennetek.

Mi szoktuk nézni hogyan esik az eső, most is éppen esik.

2012. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megmosolyogtattál, ne haragudj!:)

Nekem tovább tart a két gyerkőcömet útrakésszé tenni mint 15 perc :)

A kicsim 3 és fél hós, szűk órát kint szoktunk lenni mindig..persze nem sötétedésig mert gyorsan hűl az idő. Ha fagy lesz persze már nem leszünk olyan hosszan kint, de nem is 15 percet :)

2012. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért 15 percet voltunk kinnt,mert 2 hétre elköltöztünk(míg felújítás van nálunk) és magas lépcső van, nemtudom levinni a kocsit egyedül. Így a lépcső "tetején" levegőztünk. De örülök neki,hogy legalább te tudsz rajta mosolyogni!!
2012. dec. 2. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
1hóssal simán kint voltam ma fél órát, 7 hóssal kint lettem volna egyet is... Amikor én voltam kint, nem esett, és 1 fok volt.
2012. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a 15 perc. Akkor vittem ki őket 15 percre, amikor 6-8 hetesen először szoktattam hozzá őket a kinti levegőhöz. Fél évesnél idősebb baba akár 1-2 órát is kint lehet (akinek van lehetősége, kint is altatja), amíg nincs -5 foknál hidegebb. Persze te ismered a lehetőségeiteket, ahhoz kell alkalmazkodni nyilván!
2012. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Írtam, hogy ne haragudj, nem bántásból mondtam, hogy megmosolyogtattál. Inkább a saját kínomon mosolyogtam, hogy pl. 3.emelet, lift és tároló nincs. Szóval csak úgy átfutott az agyamon, hogy "a gyermekekért mindent" ellenére én nem mozdulnék ki 15 percért.

Mégegyszer bocsi!

2012. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!