Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiam nem szeret...

Csak az én fiam nem szeret babakocsiban levegőzni? 6.5h

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja, hogy jobbnál jobbakat alszik a babája a levegőn a babakocsiban, hát az enyém nem...Mindig sírás lesz a vége.Pedig imád csavarogni velünk (hordozó-autó, kenguru) A babakocsit is szereti,mert van amikor abban alszik a lakásban, de ha elszeretnék vele menni sétálni, akkor kb. 10perc és nyűgös. :(
2010. dec. 2. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
az én fiaim sem értékelték túl sokra a levegőzést sosem.Ők az ülés miatt,mert örökmozgók,és le vannak benne korlátozva.Nekem ennyi idősem már abszolút nem aludtak benne,csak 3-4 hós korukig.Meg van már döntve az ülése?
2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igen, de úgy is csak kb. 10 percig van el.Valószínüleg a férjemre ütött, mert ő nem szeret sétálni én viszont imádok/imádnék,...:) Egyébként valószínüleg az lehet a problémája amit Te is írsz, hogy korlátozva van.
2010. dec. 2. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam nekem is ilyen volt, annyi különbséggel, hogy ő már a kezdetektől fogva nem bírta a babakocsit. Kész tortúra volt vele a séta.

Ő is nagyon mozgékony gyerek, lehet valami összefüggés.

2010. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!