Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy működik a hallásvizsgálat...

Hogy működik a hallásvizsgálat a kisbabáknak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányomnak a Heim Pálba csinálták 6 hónaposan.

Van egy külön szoba, ott kellett megetetni, ahogy elaludt, kezdődött a vizsgálat. A fejére apró tappancsokat tettek, miközben én fogtam a karomban. A számítógép rögzíti az adatokat, amit az agy jelez... Volt ott velünk egyszerre nagyobb 3 év körüli gyerek is, ő altató szirupot kapott. Lassan ütötte ki szegénykét, és rosszul reagált rá, mert eléggé nyugtalanná vált, esett kellt.. A vizsgálat menete ugyan az volt.

2012. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ébren csinálják.Van valami kis szerkezet,abból lóg ki két kis kábel,aminek a végén valami gumi van.Na azt bedugják a fülébe külön külön,és ha a szerkezeten mindegyik kis égő kigyullad akkor jó.A lányomat 6 hetesen vittük és mindent rendben találtak!
2012. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem is hasonlót mondtak mint az utolsónak, csak kiváncsi voltam konkrétabban..
2012. dec. 3. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

A műszeres hallásvizsgálat kb 2 perc, én még ilyen elaltatós dologról nem is hallottam...


[link]


Mi itt voltunk, van fenn videó is, konkrétan a vizsgálatról, jobb oldalon vannak a videók, nézd meg...

2012. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen !!!
2012. dec. 3. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én írtam az altatásost. Nála gyanús volt, hogy nem hall jól, és azért így nézték.
2012. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!