Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1.5 éves korig mik az...

1-1.5 éves korig mik az igazán fejlesztő játékok?

Figyelt kérdés
Nem a legdrágább fisher price-okra gondolok, hanem ami szinte minden gyereknek van és tényleg ajánlják. Pl. Montessori karika, formabedobó stb...
2012. dec. 3. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Formabedobó, és építő kocka minden mennyiségben.
2012. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta az építő kocka. Mindegy hogy fa vagy műanyag és milyen márka... Eleinte nálunk úgy volt(kb 1 évesen) én építettem, a babám rombolt:-) Aztán lassan megtanulta, hogyan lehet egymásba rakni, tornyot építeni stb. Ezzel játszhattok közösen, de akár játszhat egyedül is.
2012. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a mondókázás, éneklés és közben mutogatás. 6 hónapos kora óta járunk heti egyszer zenebölcsibe, de én itthon minden nap többször is mondókázok, éneklek neki és közben mutogatom amit lehet - szinte mindet. Az én fiam rengeteget tanult ebből, többet mint bármelyik játéktól. Szinte bármilyen állatot, alap élethelyzetet (szeretni, aludni, enni, stb.) el tudom mutatni, mondani vagy így vagy úgy.
2012. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konyhai edények, bármi, amibe pakolni lehet vagy egymásra rakni (dobozok, tálak). Cipősszekrény, zoknisfiók. Mondókázás - bármi, ami eszedbe jut. Bármi, ami hangot ad: csörgődob, kanál fedőkkel (aki bírja idegileg). Kukucskálni WC-papír guriga, folpack gurigája. Néhány labda dobozban.

Venni: SOK kockát, pár kisautót, néhány labdát. Egy baba sem árt (a fiúknak sem).

2012. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!