Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tűri magán az overált?...

Nem tűri magán az overált? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapos lányom egyszerűen nem tűr ha overál/bundazsák van rajta. Ha kabátba van, szépen elalszik. De nem elég vastag a kabát és már nagyon hideg van,most 1 fok.

Vegyek egy vastag télikabátot neki, és legyen az bundazsák helyett?? VAgy mit csináljak??


2012. dec. 3. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet.

Következő kép csináltam:

Babakocsi aljába raktam egy jó vastag takarót, hogy alulról is védje. A lányunk hason alszik, aludt ilyen kicsinek is.

Mózest kinőtte dec. tájékán (5 hónapos volt), de utána is raktam alá takarót.


Kapott egy h. ujjú body-t, vastag harisnyát, cica nadrágot. Erre ráhúztam egy vastag, bundás zoknit. Kapott egy h. ujjú pólót, egy pulcsit. A pólót betűrtem a harisnyába. És vettem neki egy min. térdig érő, korosztály szerinti (6-12 hónapos) télikabátot, ami jó vastag volt. + téli sapka. Kesztyű nem kellett még, mert a kabátban 6× elveszett a keze.


Hasra fektettük és jó vastag takaróval (2 méter széles!) duplán betakartuk, azaz bevackoltuk.

Órákig képes volt aludni, sosem fázott, nem volt beteg. Tökéletesen érezte magát.

2012. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

- 6 fok volt reggel,ahogy mnetünk a boltba.

Rajta r. ujjú body,kisfelős, harisnya, sapi, bundazsák.

Mózeses babakocsi, alatta egy pléd, és még eggyel betakarva. ÉS meleg volt, és olyan nehezen nyugodott meg,alig aludt. A bundazsákot is utálja, és állandóan meleg van. De félek,hogy egy kiskabátban megfázik:(:(

2012. dec. 7. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
4%

adj rá overált! Ilyen butaságot, h nem tűri magán! Ha ilyenekben is a gyerek kedvét keresed, mi lesz később???

Majd megszokja! De ha nem akarod, h megfázzon, és, hogy ne egy takaróhóember legyen belőle, add rá az overált és kész!

2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló hepp, de később megszokta, egy ideig nem erőltettem, addig azt csináltam, hogy van egy nagyon szuper eisbarchen vagy hogy kell leírni múmia zsákunk, amit 3 éves koráig is fogunk tudni használni. A legnagyobb hidegben is fincsi meleg volt benne és nem fázott meg sosem. Én is inkább egy dzsekit adtam rá, és egy nem túl nehéz takaróval még pluszban a lábánál betakartam később, meg megbarátkozott az overállal. Mi egy egész telet egy darab 74-es méretű overálban húztunk ki, mert az elején jó nagy volt, nem kellett kesztyű, kényelmes volt, mire belenőtt, kitavaszodott, abszolút kihasználtuk :))) Most 14 hónapos :)
2012. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!