Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsödébe mikor célszerű...

Bölcsödébe mikor célszerű beíratni a gyereket?

Figyelt kérdés
Újpesten ahol lakom csak ideiglenesre vagyok bejelentve. Most 5 hetes a lányom, de rémhíreket hallottam arról, hogy mennyire nincs hely. Amúgy 2 éves korától szeretném.
2009. aug. 19. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már akkor jeleztem a bölcsiben, hogy jönnénk, mikor 7 hónapos várandós voltam.
2009. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát...nálunk 1 bölcsi van.Ez év márciusában(5 hónaposan) irattam "be",úgy hogy jövő szeptemberben tudjon menni esetleg,ha felveszik.Az ,hogy felveszik-e jövő tavasszal derül ki.Minél előbb érdemes,minél többe...
2009. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!


Újpesten nem lehet "évekkel előtt" várólistára felíratni a babákat. Most július közepétől lehet szerdánként a központi bölcsibe a vezetőnél bejelentkezni a 2010. szeptemberi kezdésre. Vinni kell a baba és az anyuka lakcímkártyáját. Ha 2011-re szeretnéd, akkor csak 2010. júliusa körül lesz a beiratkozás.

De menj oda jó korán, mert nagy tömeg szokott lenni az első beiratkozási napon. (Idei saját tapasztalat :-( )


15 hós kislány anyukája

2009. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!