Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan viseli/bírja ha...

Ki hogyan viseli/bírja ha éjjelente még 2x-3x is kel a babájához?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul, dehát feláll a kiságyban és ördít.:)Aztán nincs kedve visszaaludni, a doki szerint kevés az alvásigénye.Én meg lassan meghalok, kilenc hónapja nem alszom...
2009. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, vannak napok amikor nagyon nyűgös vagyok, a babám 8 hónapos, előfordul, hogy 5x-kelek, mindenféle praktikát próbáltam - sikertelenül. :(
2009. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az én fiam is 8 hós, de 2x kel, és csak a cicin tud újra elaludni, nem kell sok neki, de nagyon fáradt+álmos tudok lenni...
2009. aug. 19. 09:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon jól! :D

Edddig ugyanis 5x,6x sírt fel és altatni kellett vissza. A mostani 2-3 meg sem kottyan! :)

2009. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az állandó kimerültségemet annak tudom be, hogy születése óta, azaz 6 hónapja nem tudtam egyhuzamban 4 óránál többet aludni. Hiába alszom 8-9 órát éjjel, ha 2 óránként felébreszt és fel kell hozzá kelni.

Az is frusztrál, hogy itt sokan írják, hogy a babájuk átalussza az éjszakát.

2009. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszoktam.6 hós kisfiam 1-2x kel,néha 3x-is.Délután alszok vele én is.Nem mondom,hogy nem vagyok néha fáradt és nyűgös,de nem panaszkodom.Anyatejes.
2009. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is rosszul viselem,próbálom nappal pótolni amikor ő is alszik, csak az a baj, hogy nem nagyon sikerül, mert vagy délbe alszik, amikor főzök, vagy este 5 körül, akkor meg már nem bírok aludni.

Meg az a baj, hogy a kialvatlanság miatt türelmetlen és ideges vagyok. Hát ez van, remélem egyszer eljutunk oda hogy végigalszunk egy éjszakát.

Minden jót!

2009. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap jutottam el oda, hogy majdnem sírtam a kimerültségtől, pedig az én kisfiam még csak 11 hetes. Mi lesz, ha majd 6-8 hónaposan sem akar aludni, ahogy ti is írjátok.

Ő napközben tápszert is kap az anyatej mellé, mert nem elég neki, éjjel viszont csak szoptatok, de mivel kevés, így sűrűbben ébred. Néha óránként is. Bár ilyenkor magam mellé veszem, amíg cicizik addig is pihenek, sőt néha elalszom vele, de egy óra múlva már hadonászik, hogy éhes. :(

2009. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10:11 es anyuka, ne frusztráljon! Majd a jó alvós babák is elkezdik az ébredést a mozgásfejlődés vagy a fogzás idején. Én is örültem, hogy milyen jó alvó a babám, születésétől kezdve a 6.hétig egyszer kelt enni, utána egyszer sem a 6.hónapig. Onnantól meg vagy az ülés,vagy a mászás,vagy a fogzás miatt kelt. Én sosem voltam nagy alvásigényű, ezért nem igazán viselt/visel meg a kelés, néha nappal alszom vele egy picit, vagy itt a gép előtt szunyálok egyet...... :o)
2009. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még egész jól bírom. Igaz az én lányaim még csak 4,5 hónaposak, de már a terhesség alatt is sok problémám volt így már nagyon sok hónapja nem alszom. Éjszaka csak az egyik lánykám ébred, de van mikor óránként. Nappal a legtöbbször felváltva alszanak így teljesen 24órás "szolgálatban" vagyok. Segítségem egyáltalán nincs de nem panaszkodom mert aránylag jól tűröm :) Viszont azt nem tudom, hogy meddig lehet ezt ennyi alvással bírni, de majd kiderül.

Kitartást! Gondolj arra, hogy lesz ez jobb is. Én ezzel "nyugtatom" magam:D

2009. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!