Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan viseli/bírja ha...

Ki hogyan viseli/bírja ha éjjelente még 2x-3x is kel a babájához?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 6 hónapos elmúlt,de még egy éjszakát sem aludtvégig.(sajnos sokat beteg,ekcémás is és most még fogzik is).Én lassan feladom a reményt,hogy fogok még aludni hosszabb ideig is éjszaka.(pedig nagy alvó voltam,volt,hogy tíz óráig is lustálkodtam).Boldog békeidők!(ez csak vicc).De sajna nehezen bírom,de muszály.Csak lesz jobb is!Kitartás neked is!

2009. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Még annyit,hogy napközben is keveseket alszik,így nincs értelme vele aludnom.Már nem is számolom,hogy éjszaka hányszor kelek hozzá,vagy csak a cumit visszaadni vagy visszaaltatni(csak rajtam fekve alszik vissza).Kitartás!A remény hal meg utoljára!
2009. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 6hós a lányom és 1 kezemen meg tudnám számolni hányszor aludt át éjszakát.Van hogy jobban viselem van hogy roszabbul.Sokszor nyűgös vagyok és mindig kialvatlan.Van hogy jól kibőgőm magam, aztán könnyebb.Ha 2-3x kel az már jó, ugyanis általában 4-5x de van hogy vissza sem akar aludni, így 2órát fent vagyok vele éjjel, vagy hajnalban.CSak az vígasztal, hogy nem marad így örökre, talán még 1-2 év!Kitartást!!!

2009. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De jó végre ilyeneket is olvasni!Itt mindig azt olvasom,hogy már 1-2 hónaposan végig alussza az éjszakát!

Én már 11 hónapja nem aludtam rendesen,ha csak 3-4-szer kel,az már jónak számít,az elején nagyon nehéz volt,éjjel mindig kiborultam,mert akkor sokszor nem aludt vissza,fent volt órákat.Most már mindig visszaalszik,csak cicit kell tennem a szájába.Szóval már valahogy megszoktam,nem vagyok olyan fáradt és kimerult,mint az elején.Állítólag amíg cicizik,addig kelni fog éjszaka.

2009. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!