Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba fülfájására...

Nihilistahedonista kérdése:

7 hónapos baba fülfájására van valami ötlete valakinek?

Figyelt kérdés

Először kb két hónapja felázott a baba külső hallójárata. (NEM középfülgyulladása volt!) Heim Pálban egy orvossággal átitatott gézt dugtak a fülébe, másnap csere, harmadnap eltávolították, és fülcseppezni kellett egy darabig. A doktornő diagnózisa az volt, hogy a hallójárat vizes közegtől felázott, legyengült a védekezőképessége, és a baktériumok miatt begyulladt.

Úszáskor paraffin olajat cseppentek a fülébe, fürdéskor nem, holott akkor is sokáig ázik a vízben a füle. (Erre lehet rá kell szoknom ezek után.)

Most újra elkezdett fájni neki, ma voltunk úszni, de utána direkt szaunázunk, hogy kiszáradjon.

Most este fürdetésnél sírt keservesen, megnyomtam a fülét, úgy mint az előző fülproblémájánál, és sírt. Bár ezzel egy időben ráharapott egy játékára, amitől meg az ínye fájhatott, nem tudom megítélni. Lehet, hogy a foga fájt épp...Most pedig alvás közben egy iszonyatosat sikított, mire beszaladtam, édesdeden aludt.

Jelenleg folyik is picit az orra, de szinte csak akkor, ha valamiért sír, egyébként nem.


Nos a kérdés lényege, ha tapasztaltatok ilyen betegséget babátoknál, (külső hallójárati gyulladás) sikerült-e kikezelni rendesen, elmulasztani, mivel, hogyan?

Hogyan védekeztek az újabb felázástól.



2012. dec. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpa tuti jó rá, de elég keveseknek van, nem egy olcsó dolog, de nagyon hasznos.
2012. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyógysapi?
2012. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A biotron lámpát írta az első válaszoló, az tényleg hasznos, és lehet bérelni is, nem is drága...
2012. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!