Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hányszor kel fel a...

Kinek hányszor kel fel a kisbabaja éjjel?

Figyelt kérdés
Inkább a kisebb babákra lennék kíváncsi 2-3 hónapos babákra

2012. dec. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3 hónapos korában felkel vagy 2-szer a kisfiam.evett is.Most 5 hónapos,egyszer felkel hajnalban,(4 körül)iszik kb 40ml teát,és visszaalszik 8-ig.
2012. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes kora óta nem kel fel enni (most 4 hónapos). Annyi, hogy reggel elég korán kel így, 5, fél 6 körül, de engem ez nem zavar.
2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két és fél hónapos, ha 8 körül teszem le aludni, akkor nem kel fel éjjel.
2012. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a babánk, sajnos sokszor fent van. 8-ig elalszik és ébred 3-4-szer.. Kis szopi és alszik vissza.
2012. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos kora óta alussza át az éjszakát a lányom. Előtte pedig úgy alakítottuk, hogy úgy tűnjön, mintha csak egyszer kelne fel, mert 20.00-kor evett, majd 23.00 körül, de akkor még fenn voltam, tehát nem kellett konkrétan felkelni hozzá. Majd hajnal 2-3 között szopizott, és reggel 6 volt a következő, azzal pedig indult is a napom...

Tehát elméletileg 2x, de igazából csak 1x :)

2012. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta egyszer kel reggel 5-fél 6 körül szopizik és alszik 7-fél-8ig még.Este fél 9-kor eszik utoljára.
2012. dec. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó Nektek... A mi babánk ugyan egyszer kel fel 11-éjfél körül, de reggelig (ma pl. 9-ig) nem alszik vissza. :(
2012. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 10 hetes kora óta nem kel fel éjjel! Most 4 hónapos! 9-10 órákat alszik este 9-10-től reggel 7-8-ig. A napokban volt egyszer olyan, hogy felkelt hajnali 2-kor meg 4-kor, de csak beadtam a cumit a szájába és aludt tovább.
2012. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!