Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt álmodtam, hogy meghalt a...

Azt álmodtam, hogy meghalt a kisbabám, hogyan dolgozzam fel? Bővebben Lent

Figyelt kérdés
Az tény,hogy előző éjszaka beriasztott a légzésfigyelő és most először élesben,olyan mélyen aludt a pici. 2 hónapos. Erre ma hajnalban álmodtam,hogy a karjaim közt meghalt,és egész nap kísért a kis arca,ahogyan akkor nézett,pedig próbálom elfelejteni,de nem tudom,és egész nap sírok. Borzalmas érzés,tudom,hogy csak álom,meg,hogy biztos sokáig fog élni,ha ezt álmodtam,de folyton beugrik a fejembe az a kép,ahogyan ölelem át,és énekelek neki sírva,ő meg könnyes szemmel néz,és csukódik le a szeme,most is sírok,hogyan dolgozzam fel? Nagyon megrázott :( Pedig tudom,csak egy álom,és felejtsem el :( félek lefeküdni,félek,hogy megint ilyet álmodok :(
2012. dec. 3. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyik nap így voltam. Azt álmosdtam, hogy 28 hétre születik a fiam.

Azóta is bennem van:(

18hkm.

2012. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az csak egy álom, nem szabad komolyan venni. Nálam pl általában minden ellentétesen történik, mint ahogy megálmodom. Biztos nálad is :) gondolj erre. Nem normális, hogy ennyi magadra veszel egy álmot...
2012. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Soha semmilyen más álmot nem veszek magamra,pedig sokszor haltak már meg szeretteim álmomban,és nem is a tudat,hogy a babám halt meg,nem az kísér,hanem az az egy kép,ahogy a kislányom könnyes szemébe nézek. Nagyon szeretném kiverni a fejemből :S
2012. dec. 3. 22:52
 4/8 wartburg353s ***** válasza:
74%
Ha ez megnyugtat kissé, nincs semmi furcsa abban, hogy ezt álmodtam, bármilyen megrázó is. Álmainkban olykor előjönnek a legnagyobb tudatalatti félelmeink, a gyerekeknek is sokszor van rémálmuk. Én is álmodtam ilyet a kisfiamról, amikor pár hónapos volt. Eltűnt a babakocsiból, és egy nejlonzacskóban találtam rá az élettelen kis testére. Szörnyű volt még álomban is, de csak álom volt szerencsére. Biztos ez is hozzátartozik az anyává váláshoz, hogy most a legnagyobb kincsed a kisbabád, és rettegsz, hogy elveszíted, még ha ébren nem gondolsz erre, akkor is. Ez a félelem álmodban jön elő. Szerintem elalvás előtt gondolj valami szépre. Hogy milyen jó, hogy van, és mennyire szereted. Hogy milyen amikor mosolyog, eszik, fürdeted, vagy ilyesmi. Nyugodj meg, hiszen megvan, és nem fogod elveszíteni.
2012. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen megnyugtattál,kicsit,köszönöm :) Remélem túlteszem magam gyorsan ezen az egészen,mert egészen biztosan nem eshet baja :) Ezek a buta álmok. De igazad van,jól írtad le,hozzátartozik az anyasághoz :)
2012. dec. 3. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az nem tartozik hozzá az anyasághoz, h rettegsz. Ez az álom nem álom volt, hanem rémálom. DE! Az adjon neked erőt és nyugalmat, h ott a légzésfigyelő. Nem hiába találták ki, ha van vmi rögtön besípol, és az esetek nagy részében vagy tévesen, vagy ha 1-2 légzés ki is marad , attól még nem fog megfulladni!
2012. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már,hogy menekülök és bujkálok a kicsivel,mert bántani akarják.MEg pont egy kisbaba elrablós/megölös filmet néztünk és úgy megijedtem,hogy éjjel mentem be folyton a lányom szobájába,hogy meg van-e még.Pár nap és elmúlik a félelmed az álom miatt.
2012. dec. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem retteges. Normalis reakcio. A vagyaid es a felelmeid az almaidba teljesülnek, csak nagyon sokszor nem is emlekszünk ra. Par nap alatt elmulik, addig pedig gondolj inkabb arra, hogy a babonak szerint, aki almodban meghal az nagyon sokaig fog elni :)
2012. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!