Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy dolgozzam fel és fogadjam...

Hogy dolgozzam fel és fogadjam el?

Figyelt kérdés

Párom nem akar kistesót a 18 hónapos kisfiunk mellé!!

Egyszerüen nem tudom rávenni hogy legyen még egy babánk ugy lennénk szép család!!

Nagyon el vok keseredve!!!

Mit tanácsoltok!

Illetve az mondta később lehet róla szó!!

Na de én később már idősebb leszek!!

Most vagyok 28 éves párom 29 éves!

előre is nagyon köszönöm a válaszokat Nikol


2010. febr. 22. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
miért erőlteted annyira? ha nem akar akkor várjatok. annak sosincs jó vége ha a nő mindenáron szülni akar a férfi meg nem akarja. Várjatok egy kicsit lehet 1 év múlva máshogy gondolja majd. ha esetleg 32-34 évesen szülsz másodikat akkor sem vagy elkésve még.
2010. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
teljesen igaza van az elöttem szolónak.Nyilván oka van amiért így gondolja,akár anyagi,akár nem érett még hozzá,vagy egy kis pihenésre vágyik,vagy túl nagy a teher a vállán.Ésszel kell ám gyereket szülni és nemzeni.szép a sok gyerek,szép a tesó,de ha valamiért nincsenek meg a feltételek fizikailag,vagy érzelmileg,erőltetni nem szabad,mert akkor könnyen egyedül nevelheted fel mindkettőt és az lesz ám a nehéz feladat.nem vagy el késve semmiről én 36 évesen szültem második gyermekem.az első már kamasz.párom is szeretne még a pici mellé egy kistesót,de azt én már nem szeretném be vállalni,pontosan azért amiket az elején le írtam,mert az az egy érv,hogy legyen kistestvér,az kevés.
2010. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se erőltesd, az nem vezet semmi jóra. Adj neki még egy kis időt. Én 29 évesen szültem az első babánkat, aki most 17 hós, úgy tervezzük, hogy a nyáron még elmegyünk hármasban nyaralni, aztán ősszel próbálkozunk a kistesóval, tehát 31 leszek (jó esetben), amikor megérkezne a kistesó. Nem vagy elkésve. A férjem most lesz májusban 34 éves.

Egyébként mit mond a párod, miért nem szeretne kistesót?

2010. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem leszel elkésve 4-5 év múlva sem a kistesóval!

Én most vagyok 31, 30 évesen szültem a kislányomat, és kb. 3 év múlva szeretnék kistesót szülni, akkor még simán bevállalható... persze lehet, hogy szerinted már öreg leszek... :-DDDDD

2010. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Nos az a baj hogy a védőnő szerint is most kéne bevállalni mert egyszerre letudnánk a 2 babát!!

meg ahoz hogy ujra megkapjam a max gyedet ahoz meg ujra 2 év munkaviszony kell!!

És én ápolónő vagyok nem igazán vágyom visza dolgozni,imádom a fiamat és nagyon élvezem az anyaságot!!

És bocsi nem egy tucat gyerekről beszéltem én nem cigány vagyok hogy csak szarom a világra a gyerekeket már élnézést a kifejezésért!!Csak egy két válasz kicsit feldühitett!

Hanem 2 babáról beszéltem!!

Szép napot

2010. febr. 22. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:

28 évesen nem vagy lekésve semmiről,pláne,hogy már van egy kisfiad.Pár év és lehet megváltozik a véleménye.Beszélgettetek róla,hogy miért nem szeretne(egyenlőre)?Lehet egyenesbe szeretne jönni(anyagilag) pár év alatt és utána bevállalná,de az is lehet,hogy érzelmileg érzi úgy,hogy sok lenne még egy gyerek.Ne eröltesd,annak nem lesz jó vége.

A párom azt mondta annó,arra a kérdésemre,hogy mennyi gyereket szeretne,hogy 1 biztos,3 meg már sok.1 lányunk van ,15 hónapos.Amúgy a párom sem szeretne több gyereket,én meg nem tudom.Azt mondtam neki,hogy 35 éves koromig teherbe esek,ha mégis meggondolná magát.Most nyáron leszek 32.Én mindenképpen szeretnék dolgozni,mert hiányzik a munka és természetesen a pénz is,és a házat is be kell fejeznünk.A&V

2010. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Megértelek,rossz lehet,hogy te szeretnéd párod még nem.De sajnos nem jó az ha erőlteted,legyél türelmes kicsit.A férfiaknak több idő kell,hogy egy gyerekkel tudjanak mit kezdeni.Az én párom a 4-5 éves kislányunkkal kezdett igazán apa lenni,mert addig nem tudott mit kezdeni vele.Én is elvoltam kenődve,már letettem a második baba gondolatáról,míg egyszer erőt gyűjtöttem és megkérdeztem,hogy akkor nekünk már nem is lesz több gyerkekünk?Erre azt mondta,hogy ha gondolom este hozzá is foghatunk.A következő hónapban már a pocakomba volt Pici Hangánk.Előtte rengeteg totál elutasító választ kaptam.a korkülönbség a két gyerek között hat év.Megérte várni,most már csak ezt mondhatom,pedig akkor kilátástalannak éreztem a helyzetet.
2010. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van:D
2010. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el magadban, hogy mi a fontosabb : legyen még egy babád és otthon tölts még 2-3 évet, vagy hogy legyen egy szerető családod. Ami már persze megvan. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Annyiban más, hogy a férjem kijelentette, hogy azért nem akar több gyereket, mert amikor a kislányom megszületett röpke fél évre teljesen kifordultam önmagamból (hozzáteszem 4 hónapig üvöltött a baba a hasfájástól akármit csináltunk vele). Azt mondta, hogy ezt nem akarja még egyszer átélni. Hát mit mondjak, eléggé padlóra küldött a dolog, de beletörődtem. Fontosabb nekem, hogy mi hárman szeretetben, harmóniában legyünk, mint hogy legyen még egy babám,pár otthon töltött évvel és esetleg elveszítsem a férjemet.
2010. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!