Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép, és különleges baba...

Jamyco kérdése:

Szép, és különleges baba ágyneműgarnirúrát keresek, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
én a Brendonban vettem nagyon szép macisat.azóta is a szekrényben van,mert azt elfelejtették mondani hogy egy babának nincs szüksége ágyneműgarnitúrára.párna még nem kell nekik,takaró meg életveszélyes,mert alámegy és megfullad.a rácsvédőre pedig kb 4 hónapos kortól van szükség,amikor már fordul.hány hónapos babának szeretnéd venni?
2012. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a babaszafariban rendeltem egy kacsásat,megjött,hát kacsát nem találtam rajta.6 részes volt 9ezerért,így visszavittem becseréltetni,és a boltban találtam gyönyörű,kézzel hímzett,magyar készítésű 4 részest. A párna ugye most még nem kell,a takaró pedig óriási,de annyira gyönyörű,hogy azt használjuk,mintha vmiféle pólya lenne.Szatén kiszsiráf van rajta.A baldachin és a rácsvédő is gyönyörű,most kisfiúnk született,kék szalagokkal díszítettem,mert reményeim szerint a második majd kislány lesz,így mindkettőnek jó lesz.16 volt,de nagyon nem bántam meg
2012. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A meska.hu- n nézz szép, kézműves és tutira egyedi dolgok vannak, ágyneműk is:). Akár személyre, névre szólót is tudsz kérni:).
2012. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!