Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás?

Hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
lànyom 4honapos,szeretném lassan megkostoltatni 1-2uj izt. hogy kell csinàlni a bébiétellel? megkell kicsit melegiteni? tàpszer elott,v utàn? kibontott bébiételt mennyi ideig tarthatok hutobe és adhatok neki? minden tanàcs érdekel!!
2012. dec. 4. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én gyümölcsöket adtam először, azokat nem melegítettem, csak később a főzelékeket. Én tápszer előtt adtam mindig. 2 egymást követő nap adtam ugyanazt a bébiételt, addig semmi baja nem lesz a hűtőben.
2012. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,koszi. én szàndékosan nem akarok gyumolcsokkel kezdeni,egyrészt mert savas,màsrészt pedig nem akarom,h az édes izt ismerje meg eloszor.
2012. dec. 4. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem a gyerekorvos javasolta először a gyümölcsöket, de biztos jó a zöldség is. A puffasztó zöldségekre figyelj.
2012. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze,koszi! :) amugy pl ha répa,v sutotokpurét akarok adni,azt megkell kicsit melegiteni? meg mit gondolsz,elso alkalommal csak egy kanàlnyit adjak,h csak megkostolja,v lehet egybol tobbet,ha még kéri/elfogadja?
2012. dec. 4. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, probalkozz akkor eloszor a krumplival es a sutotokkel. A krumplit jo puhara fozod es egy kis forralt vizzel felhigitod, hogy konnyebben csusszon. Az elso nap egy kiskanal, a masodik nap 2 tehat fokozatosan. A krumplival vigyazz szekletfogo. A sutotokkel, vagy ceklaval is probalkozhatsz. Kesobb keverve ezeket. Egyenlore ezen kivul ne adj semmit. Es egyszerre egy uj dolgot, hogy lasd a reakciot, igy tudod az allergiat kiszurni. Jo kostolgatast! Ja es a hutoben tarolhatod ezeket en max 2 napig, a krumplinak semmi baja sem lesz. De azert mindig kostold meg etetes elott. Kicsit mikrozd meg, mielott odaadod.
2012. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, szerintem egy kicsit melegítsd meg. Igaza van az előzőnek, egyszerre csak egy fajtát adj neki, hogy ha allergiás vagy fáj tőle a hasa egyértelmű legyen, hogy mitől. Elvileg úgy kell, ahogy az előző írta, első nap egy kanál stb., de az én fiam a kóstolásnál is már kb. 3 kanállal evett, másnap pedig, ha nem volt tőle baja adtam Neki fél üveggel. Semmi baja nem volt tőle. Sok sikert.
2012. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elozonek, igen mi is mar kesobb igy csinaltuk az ujabb kajcsiknal, ha ker, szerintem adjal neki. Semmi baja nem lesz tole, persze azert mertekkel, mi falankok voltunk! :)
2012. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!