Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan, (rajtam...

Van koztetek olyan, (rajtam kivul) akinek pár hetes a babája és még nem igazán szokott hozzá a gondolathoz/helyzethez, h mostantol van egy fia/lánya és már sose és semmi sem lesz olyan, mint a gyerek elott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze eszembe jutott az,hogy a régi idők,már nem nagyon jönnek vissza,de ezt nem éltem meg teherként inkább örülök,hogy Ő van nekünk,és IMÁDOM:)
2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

A gondolathoz, hogy van egy fiam (és most már egy lányom is) már a terhesség alatt "hozzászoktam", de ezt igazából nem is nevezném hozzászokásnak, hiszen nagyon vártuk őket.

Arra, hogy semmi sem lesz olyan, mint előttük, azért lehetett számítani:) inkább az ismeretlentől féltem, mert a családban nem volt ennyire kicsi gyerek a szűkebb rokonságban, így fogalmam sem volt, mi vár rám.

2012. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már 3 hónapos a legkisebb, de néha, amikor napközben alszik, és otthon nyüzsögnek a többiek, még azt is elfelejtem, hogy van. :S

Én azt érzem, hogy most sokszor mintha kevés lennék egymagam, pedig terveztük és vártuk mindegyiket.

Úgyhogy nekem sem lesz már semmi sem olyan, mint amikor csak kettő volt...

2012. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!