Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes használtan Scamp...

Érdemes használtan Scamp bodyt venni? Ti vennétek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem, mert úgy tapasztalom, nem igazán mérettartóak, inkább kisebbek alapból is a bodyk.
2012. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy kicsit kisebbek, ezért ha mégis veszel, akkor javaslom, hogy egy számmal nagyobbat.
2012. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem tetszenek ,helyettük kynga bodykat veszek, jóval olcsóbbak,szebbek a színei és tartós. Pl 86 ost veszek a lányomra 2 számmal nagyobb mint a mérete ,az úját felhajtottam a lába közt nem zavaró de nyárig tuti jó lesz

Kora ősszel vettem.

Nem nyúlik nem fakul.Keress rá bátran.Kynga gyermekruha

2012. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Picit kisebbek a beleírt méretnél, szerintem forma, és színtartók.Jók azok, amik dupla soros patenttal vannak ellátva, így együtt nő a gyerekkel. Én bodyt nem szívesen veszek használtan, mert az olyan a gyereknek, mint nekem a bugyi, - bármi másból jöhet a használt, de ebből nem.
2012. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Scampnál veszek, nem tapasztaltam minőségi problémát, pedig már 4 éve ott vásárolok rendszeresen. Sok-sok body-t vettem, és már a harmadik gyerek hordja a családban, tehát szerintem megéri újonnan megvenni inkább.
2012. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!