Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes, Babás Anyukák,...

Kisgyerekes, Babás Anyukák, Nektek milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

Vagyis az érdekel, hogy anyaként milyen telefont tudtok megengedni anyagilag.

Nagyon szeretnék egyet, ami sajnos 25000 ft. De azt látom, hogy minden gyeremekes ismerősömnek 40-50000 forintos telefonja van. Nekem , meg még egy csajnak , nekünk kettőnknek van ilyen agyon használt telefonja



2012. dec. 4. 13:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egy 0ft-os telefonom van. A férjem már platinakártyás előfizető, mert nemtomhány éve előfizetős a vodafonnál, és nyáron felhívták, hogy kap egy ingyen készüléket, érintő képernyőset. Úgyis csak telefonálok vele, meg sms-t írok, az 50ezressel sem lennék előrébb. Nekem bőven jó, nem vágyom drágábbra.
2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%

iPhone 4s. 150.000 kategória.

Nem festem a hajam, nincs műkörmöm, nem járok kozmetikushoz...annak az éves árából meg is van!!!

2012. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
hajam festem, mert sajnos 75%-a ősz, de nekem sincs műkörmöm és kozmetikushoz sem járok
2012. dec. 4. 13:56
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy sima Nokiám van, a férjemnek van okostelefonja. Én meg inkább fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz járok, a telefon nekem csak telefonálásra kell, arra meg felesleges 100.000 forintos készülék.
2012. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 krisztina24 ***** válasza:
100%

Szia!

Nokia C5-03, Telenornál hűségre, meg régi ügyfélként 10 Ft-ba került. :)

2012. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy Ace.

Kb. fél éve várom, hogy akciós legyen, most vettem 1 hónapja 15 ezerért előfizusan.

2012. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Okostelefonom van olyan 25ezer forint környékén mozgott,mikor megvettük,viszont hozzátartozik,hogy amikor megvettem a telefont,még nem volt gyerekem. Szóval szerintem nem feltétlenül függ össze,akinél látsz egy 50000Ft-os telefont,nem biztos,hogy most vette,lehet,hogy még mielőtt megszületett a babájuk. Most már én sem telefonra költeném a pénzt,hanem törlőkendőre,pelenkára,csörgőre,ilyesmikre.
2012. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gagyim van, nem tud semmit, én ezt szeretem, nem is kéne jobb, mert nem szükséges számomra.
2012. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is Iphone4 telóm van,tavaly kaptam karácsonyra a páromtól akkor 150ezer ft volt,és akkor még a baba a pocimban volt!


De én azt mondom kedves kérdező hogy ha nagyon szeretnéd ezt a 25ezreset,akkor gyüjtögess,2-3hónap alatt meg lesz,hidd el :-)...de tudd azt is,hogy nem a telefonod miatt leszel jó vagy rossz ember! az csak egy tárgy..

2012. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy Ace van. Egy iPhone 3-at magam törtem össze, mikor óriás pocakkel nem tudtam normálisan lehajolni, és kiesett a zsebemből. Később egy HTC-t nyírt ki a kislányom... Ezek után azt mondom, hogy tök fölösleges, a Galaxy is csak azért van, mert 1 Ft volt, és annyiért egy féltéglát sem kaptam volna :).
2012. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!